|
Aktualności
|
| :: Koszykówka: Aundre Hyatt zawodnikiem MKS-u Dąbrowa Górnicza |
Aundre Hyatt (25 lat, 198 cm) to nowy zawodnik MKS Dąbrowa Górnicza na sezon 2026/27 ORLEN Basket Ligi.
Hyatt w NCAA występował w zespołach znanych uczelni - LSU i Rutgers. Następnie postanowił spróbować swoich sił na Starym Kontynencie. Rozgrywki 2024/25 spędził w Kangoeroes Basket Willebroek. W lidze belgijsko-holenderskiej zdobywał średnio 16,4 punktu, 5,8 zbiórki i asystę na mecz.
Tak dobre występy zaowocowały transferem do Nancy Basket. Ostatecznie w lidze francuskiej rozegrał 13 spotkań. Notował w nich średnio 6,8 punktu i 1,8 zbiórki.
źródło: plk.pl |
| Dodał: bubu 25.06.2026 |
komentarze [0] |
[skomentuj] [wróć do newsów]
|
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza. [skomentuj] |
|
|
|
Reklama
|
|
|
|
Wydarzenie Weekendu
|

W ten weekend zapraszamy na jeden z najciekawszych, a może i najlepszych pod względem sportowych rywalizacji między dwoma klubami. Otóż w sobotę, nietypowo, bo o godzinie 16:15 FC Barcelona podejmie Real Madryt.
Mecz zapowiada się bardzo ekscytująca. Będzie można go w całości oglądać na żywo przez Internet, w także Full HD.
 |
|
|
Facebook
|
|
|
|
|
|
|
|
Reklama
|
|
|
|
|