Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Czwartek 26. Maja 2022
00:00 Plan jest właśnie aktualizowany - mecze na 26.05 będą pojawiać się na dole strony Soccer-Live.com.pl
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
**  
[skrót meczu znajdziesz pod tym linkiem]
Strona WWW -->
        
17:30 Czarni Sosnowiec - Śląsk Wrocław (Puchar Polski Piłkarek Nożnych)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
18:00 Korona Kielce - Odra Opole (Polska 1. Liga)
Baraż
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Radio Plus Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
20:45 Arka Gdynia - Chrobry Głogów (Polska 1. Liga)
Baraż
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
Program na Środę 1. Czerwca 2022
18:00 Polska - Walia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PR1
(Pol)
[Audio]
 Media Player --> oraz
        
Program na Czwartek 2. Czerwca 2022
18:00 Bułgaria - Macedonia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Cypr - Kosowo (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Estonia - San Marino (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Gruzja - Gibraltar (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 - Islandia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Czechy - Szwajcaria (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Hiszpania - Portugalia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Irlandia Północna - Grecja (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Serbia - Norwegia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Słowenia - Szwecja (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 3. Czerwca 2022
16:00 Kazachstan - Azerbejdżan (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Łotwa - Andora (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Belgia - Holandia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Białoruś - Słowacja (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Chorwacja - Austria (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Francja - Dania (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Liechtenstein - Mołdawia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 6. Czerwca 2022
18:00 Łotwa - Liechtenstein (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Andora - Mołdawia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Austria - Dania (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Białoruś - Azerbejdżan (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Chorwacja - Francja (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Islandia - Albania (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Słowacja - Kazachstan (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 7. Czerwca 2022
18:00 Finlandia - Czarnogóra (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Bośnia i Harcegowina - Rumunia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Litwa - Turcja (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Niemcy - Anglia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Wyspy Owcze - Luksemburg (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Włochy - Węgry (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Środę 8. Czerwca 2022
20:45 Irlandia - Ukraina (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Szkocja - Armenia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Walia - Holandia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Belgia - Polska (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PR1
(Pol)
[Audio]
 Media Player --> oraz
        
Program na Czwartek 9. Czerwca 2022
20:45 Gibraltar - Bułgaria (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Grecja - Cypr (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Kosowo - Irlandia Północna (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Macedonia - Gruzja (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Malta - Estonia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Norwegia - Słowenia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Portugalia - Czechy (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Szwajcaria - Hiszpania (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Szwecja - Serbia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 10. Czerwca 2022
18:00 Azerbejdżan - Słowacja (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Mołdawia - Łotwa (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Albania - (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Andora - Liechtenstein (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Austria - Francja (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Białoruś - Kazachstan (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Dania - Chorwacja (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 13. Czerwca 2022
16:00 Kazachstan - Słowacja (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Azerbejdżan - Białoruś (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Dania - Austria (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Francja - Chorwacja (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Islandia - (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 14. Czerwca 2022
18:00 Armenia - Szkocja (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Mołdawia - Andora (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Anglia - Węgry (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Bośnia i Harcegowina - Finlandia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Holandia - Walia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Liechtenstein - Łotwa (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Luksemburg - Wyspy Owcze (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Niemcy - Włochy (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Rumunia - Czarnogóra (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Turcja - Litwa (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Ukraina - Irlandia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Polska - Belgia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PR1
(Pol)
[Audio]
 Media Player --> oraz
        
Program na Poniedziałek 31. Grudnia 2222
12:00-00:00 - wiele meczów dnia (Ligi Afrykańskie / Bliski Wschód)
12:00 South Africa Varsity Football : Nwu vs Wits SuperSport Football -> ,Daddy56,
15:55 South Africa Varsity Football : Vut vs Ufs SuperSport Football -> ,Daddy56,
17:00 South Africa DStv Premiership : Moroka Swallows vs Cape Town City SuperSport PSL -> ,Daddy2,
17:55 South Africa Varsity Football : Tuks vs Ukzn SuperSport Football -> ,Daddy56,
18:00 Morocco, Botola - Olympique Club of Khouribga vs. Ittihad Tanger Arryadia HD Morocco -> ,Daddy59,
19:00 Egypt Cup - Smouha SC vs. Pyramids FC Ontime Sports Egypt -> ,Daddy69,
19:30 Jordan League - Al-Baqaa vs. Ramtha SC Jordan Sport -> ,Daddy76,
20:00 Morocco Botola - Maghreb AS de Fes vs. Fus Fath Union Sportive Rabat Arryadia HD Morocco -> ,Daddy59,
22:30 Morocco, Botola - Raja Casablanca Athletic vs. Jeunesse Sportive Salmi Arryadia HD Morocco -> ,Daddy59,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy56
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy59
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy69
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy76
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00 - (Bośnia i Hercegowina)
13:00 FK Radnik Bijeljina vs. NK Siroki Brijeg Arena Sport 5 Croatia -> ,Daddy76,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy76
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00-22:30 - (Włoska Serie B)
14:00 Serie B : Pisa vs Pordenone Sport 5 Star Israel -> ,Daddy147,
16:15 Serie B : Reggina vs Parma Sport Klub 8 Serbia -> ,Daddy110,
20:30 Serie B - SPAL Ferrara vs. Como 1907 Sport Klub 5 Serbia -> ,Daddy109,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy109
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy110
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy147
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00 - wiele meczów dnia (Portugalia 2. Liga)
14:00 Portugal Campeonato de Portugal - SC Vianense vs. Vilaverdense FC Canal 11 Portugal -> ,Daddy9,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy9
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:30 & 17:00 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Austria)
14:30 Austrian League : Hartberg vs Rapid Sport Klub 10 Serbia -> ,Daddy108,
17:00 Austrian league : Salzburg vs Sturm Sport Klub 3 Serbia -> ,Daddy103,Sportklub3,WIZ9,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy103
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy108
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportklub3
(Ser) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ9
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
15:00 & 19:00 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Francuska Ligue 2)
15:00 France Ligue 2 : Auxerre vs Nîmes beIN Sports 2 France -> ,Daddy117,Bein2 Fra, | beIN Sports HD 2 -> ,Daddy92,Bein2,Tv1mexyz2,SportMax28,WIZ24,WIZ20,
15:00 France Ligue 2 : Amiens SC vs Toulouse beIN Sports 3 France -> ,Daddy118,Bein3 Fra,Tv1mexyz3,SportMax22,WIZ25,Total 4,
19:00 Multiplex Ligue 2 - live Tv1mexyz18,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein2
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein3 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy118
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy92
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportmax22
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax28
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz18
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ20
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ24
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ25
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
15:00 - (Puchar Belgii)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 - (Szwecja)
15:00 Sweden Allsvenskan - Hammarby IF vs. Ostersunds FK Sport Klub 3 Serbia -> ,Daddy103,Sportklub3,WIZ9,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy103
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportklub3
(Ser) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ9
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
16:00 - (U19)
16:00 Youth U19 Friendly Games - Portugal U19 vs. Germany U19 Canal 11 Portugal -> ,Daddy9,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy9
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00-19:00 - wszyskie mecze dnia (Rosyjska Premier Liga)
17:00 Zhemchuzhina Sochi vs Spartak Moskva Match Tv Russia -> ,Daddy127,Match TV, | Sport Klub 2 Serbia -> ,Daddy102,Sportklub2,WIZ8,JumboTV2,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy102
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy127
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ8
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
17:30 - (Liga Fińska)
17:30 Finnish league: SJK vs Lahti
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy105
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:55 Transmisja symultaniczna - wszystkie mecze dnia (El. MŚ - Europa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
CYFO 8
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz18
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
18:00 - (Norweska Tippligaen i 2. Liga)
18:00 Eliteserien - Viking FK vs. FK Haugesund TV Norge HD -> ,Daddy19,SportMax29,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy19
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportmax29
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 - (Norwegia)
18:00 Norway OBOS-ligaen : Sandnes Ulf vs Fredrikstad MAX Norge -> ,Daddy9,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy9
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:15 - (Walijska Premier League)
18:15 Aberystwyth Town FC vs Cardiff Metropolitan SportMax7,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
S4C
(Ang)
[limit użytk.]
 Media Player -->
S4C
(Wal) 
 
S4C
(Wal) 
 Strona WWW -->
Sportmax7
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
19:00-21:00 - (Dania)
19:00 Denmark Superligaen - Odense Boldklub vs. AGF Aarhus TV3 Sport Denmark HD -> ,Daddy22,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy22
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Magazyn - 4-4-2
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
19:00 - (Cypr)
19:00 Doxa vs Enosis
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportmax25
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:15 Magazyn Ligowy - 1. Liga (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
20:30 - (Liga Islandzka)
20:30 Valur vs KA -> ,Daddy154,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy154
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Wtorek 31. Grudnia 2222
12:00-22:30 - wiele meczów dnia (U17 & U19 & U21)
12:00 Youth U19 Friendly Games - Portugal U19 vs. Denmark U19 Canal 11 Portugal -> ,Daddy26,
16:00 Youth U17 European Championship - Ukraine U17 vs. Portugal U17 Canal 11 Portugal -> ,Daddy26,
16:00 Youth U19 Friendly Games - U19 vs. Netherlands U19 Sport 5 Plus Israel -> ,Daddy145,
17:00 Euro U-21 Qualifying : Bosnia and Herzegovina U21 vs Montenegro U21 Arena Sport 5 Croatia -> ,Daddy5,
17:00 Euro U-21 Qualifying : Ukraine U21 vs. Serbia U21 Football 2 Ukraine -> ,Daddy13,
17:00 Youth U19 European Championship - Albania U19 vs. N. Macedonia U19 SuperSport 2 Albania -> ,Daddy14,
17:30 Youth U21 Friendly Games - Italy U21 vs. Romania U21 Rai 2 Italy -> ,Daddy17,
17:30 Euro U-21 Qualifying : Bulgaria U21 vs Moldova U21 BNT 3 Bulgaria -> ,Daddy8,SportMax21,
18:00 Euro U-21 Qualifying : Slovenia U21 vs. Czech Republic U21 SK 1 Slovenija -> ,Daddy18,
18:00 Euro U-21 Qualifying : Turkey U21 vs. Denmark U21 TV2 Sport X -> ,Daddy19,
18:00 Euro U-21 Qualifying : Russia U21 vs Spain U21 Match! TV Russia -> ,Daddy127,Match TV,SportMax22,SpStream1,
18:15 Euro U-21 Qualifying : Germany U21 vs San Marino U21 ProSieben Maxx -> ,Daddy10,SportMax13,
18:30 Euro U-21 Qualifying : Ireland U21 vs. Sweden U21 C More Live Sweden -> ,Daddy27,
18:30 Euro U-21 Qualifying : North Macedonia U21 vs France U21 Canal+ Sport France -> ,Daddy122,SportMax9,Tv1mexyz6,Total 4,
18:40 Euro U-21 Qualifying : U21 vs Hungary U21 M4 Sports Hungary -> ,Daddy11,SportMax26,
20:05 Euro U-21 Qualifying : Scotland U21 vs Belgium U21 BBC Scotland -> ,Daddy14,SportMax2,CYFO 1,
20:15 Euro U-21 Qualifying : Portugal U21 vs Cyprus U21 Canal 11 Portugal -> ,Daddy26,SportMax19,
20:30 Euro U-21 Qualifying : Austria U21 vs Croatia U21 ORF Sport Plus -> ,Daddy2,SportMax15,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CYFO 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy122
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy127
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy14
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy145
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy17
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy26
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy27
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy8
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportmax13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax21
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax22
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax26
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax9
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz6
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00-04:55 - wiele meczów dnia (El. MŚ Piłkarek Nożnych)
14:00 Czarnogóra vs. Bośnia i Hercegowina RTCG 2 Montenegro -> ,Daddy7,
14:30 Armenia vs. Albania RTSH Sport -> ,Daddy10,
15:00 Kazachstan vs Walia BBC Two Wales -> ,Daddy68, | Qazsport -> ,Daddy1,
16:00 Serbia vs Niemcy ZDF Germany -> ,Daddy2, | Arena Premium 3 -> ,Daddy139,SportMax14,Total 3,
17:00 Chorwacja vs Rumunia HNTV Croatia -> ,Daddy3, | Pro X Romania -> ,Daddy14,
17:15 Finlandia vs Gruzja 1TV Georgia -> ,Daddy4,
17:30 Czechy vs Islandia ČT Sport Czech Republic -> ,Daddy5,
17:45 Szwajcaria vs Włochy SRF zwei Switzerland -> ,Daddy6, | Rai 2 Italy -> ,Daddy15,SportMax20,Total 4,
18:00 Dania vs Azerbejdżan DR 1 Denmark -> ,Daddy8, | CBC Sport Azerbaijan -> ,Daddy9,SportMax21,Total 8,
18:00 vs Turcja Sports TV Turkey -> ,Daddy16, | Sport 5 Israel -> ,Daddy144,
18:30 Szwecja vs Irlandia RTE 2 HD Ireland -> ,Daddy365, | SVT 2 Sweden -> ,Daddy10,SportMax6,
18:45 Holandia vs Republika Południowej Afryki SuperSport Variety 3 -> ,Daddy418, | ESPN 1 NL -> ,Daddy379,SportMax17,
19:00 Austria vs Łotwa ORF Sport Plus -> ,Daddy11,SportMax15,
19:00 Norwegia vs Polska TVP Sport Poland -> ,Daddy128,*sport.tvp.pl*,TVP Sport,TVP Sport,!ManiakTV10, | NRK2 Norway -> ,Daddy12, | ESPN4 BR -> ,Daddy85,SportMax29,*DrHTV2,
19:00 FIFA Women's World Cup Qualifying : Portugal vs Bulgaria Canal 11 Portugal -> ,Daddy13,
20:00 Kosowo vs. Belgia Play6 -> ,Daddy18,CYFO 1,
20:35 Szkocja vs Hiszpania BBC Alba -> ,Daddy1, | Teledeporte Spain -> ,Daddy19,SportMax26,
20:55 Irlandia Północna vs Anglia ITV 4 UK -> ,Daddy353,SportMax5,
21:10 Francja vs Słowenia W9 France -> ,Daddy8, | ESPN4 BR -> ,Daddy85,SportMax22,
03:00 Meksyk vs Portoryko TUDN Mexico -> ,Daddy1,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
CYFO 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy139
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy14
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy144
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy16
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy68
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy85
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax14
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax17
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax20
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax21
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax22
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax26
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax29
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 8
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
19:00 - wszystkie mecze dnia (Francuska Ligue 2)
19:00, Ligue 2: Auxerre - Paris FC TV1mexyz1,SportMax28,SportMax31,Total 4,Daddy116,Bein1 Fra, | beIN Sports HD 2 -> ,Daddy92,Bein2,
19:00, Ligue 2: Niort - Dunkirk TV1mexyz23,
19:00, Ligue 2: Pau FC - Nimes TV1mexyz24,
19:00, Ligue 2: Valenciennes - Nancy TV1mexyz25,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein1 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bein2
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy116
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy92
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportmax28
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax31
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz23
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz24
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz25
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Środę 31. Grudnia 2222
12:00-13:55 - (Japońska J-League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00 - wszystkie mecze dnia (Chińska Super League)
13:00 Guangzhou City vs. Shanghai Port FC Arena Sport 1 Serbia -> ,Daddy4,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy4
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:30-21:25 - wiele meczów dnia (Puchar Turcji)
19:30 Sivasspor vs Alanyaspor A Spor Turkey -> ,Daddy4,SpStream6,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Aspor
(Tur) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy4
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
SpStream6
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45-22:40 Borussia Mönchengladbach - Ukraina (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy76
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:55 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00-22:55 Juventus Turyn - Inter Mediolan (Puchar Włoch)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*Drhtv4
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls21
(Bel) 
 Strona WWW -->
CYFO 8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy134
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy143
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy149
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV11
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sportmax11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax20
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 7
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
23:00 Skróty meczów - dnia (Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
Program na Czwartek 31. Grudnia 2222
00:01-05:55 - wiele meczów dnia (Ligi Południowo-Amerykańskie)
00:00 Copa Libertadores : Colón vs Cerro Porteño beIN Sports MENA 2 -> ,Daddy92,Bein2, | Sport 3 Israel -> ,Daddy142,Tv1mexyz106,JumboTV2,
00:00 Copa Libertadores : Talleres Córdoba vs Flamengo beIN SPORTS USA -> ,Daddy425, | beIN SPORTS en Español -> ,Daddy372, | Sport TV1 Portugal -> ,Daddy49,Sport TV1,WIZ32, | Arena Sport 2 Premium -> ,Daddy135, | Polsat Sport Poland -> ,Daddy47,!PL PolSport,PL PolSport, | Match! Football 2 Russia -> ,Daddy137, | beIN Sports MENA 1 -> ,Daddy91,Bein1, | ESPN BR -> ,Daddy81, | Sport 4 Israel -> ,Daddy143,Tv1mexyz105,Tv1mexyz101,Total 5,Total 3,Sport TV1,JumboTV3,
00:15 Copa Sudamericana : Metropolitanos vs Wanderers beIN Sports MENA English 3 -> ,Daddy46,Tv1mexyz109,JumboTV5,
00:15 Copa Sudamericana : Atlético Goianiense vs Defensa y Justicia beIN Sports MENA 3 -> ,Daddy93,Bein3, | ESPN SUR -> ,Daddy149, | Sport 2 Israel -> ,Daddy141,Tv1mexyz107,JumboTV6,
00:15 Copa Sudamericana : Antofagasta vs LDU Quito beIN Sports MENA English 2 -> ,Daddy90,Tv1mexyz126,JumboTV7,
02:00 Copa Libertadores : Deportivo Cali vs Corinthians beIN Sports MENA 2 -> ,Daddy92,Bein2, | Match TV Russia -> ,Daddy127,Match TV, | Match! Football 2 Russia -> ,Daddy137, | Sport 4 Israel -> ,Daddy143,Tv1mexyz106,Sport TV1,JumboTV2,
02:00 Copa Libertadores : Always Ready vs Boca Juniors beIN SPORTS USA -> ,Daddy425, | beIN SPORTS en Español -> ,Daddy372, | Sport TV2 Portugal -> ,Daddy74,Sport TV2,WIZ33, | Arena Sport 2 Premium -> ,Daddy135, | ESPN 1 NL -> ,Daddy379, | beIN Sports MENA 1 -> ,Daddy91,Bein1, | Sport 3 Israel -> ,Daddy142,Tv1mexyz105,Tv1mexyz101,Total 5,Total 6,Total 3,JumboTV3,
02:00 Copa Libertadores : Olimpia vs Peñarol beIN Sports MENA English 1 -> ,Daddy61,Tv1mexyz123,JumboTV4,
02:30 Copa Sudamericana : Barcelona vs Lanús beIN Sports MENA 3 -> ,Daddy93,Bein3, | ESPN SUR -> ,Daddy149, | Sport 1 Israel -> ,Daddy140,Tv1mexyz107,JumboTV5,
02:30 Copa Sudamericana : Fluminense vs Junior beIN Sports MENA 4 -> ,Daddy94,Bein4, | Polsat Sport Poland -> ,Daddy47,!PL PolSport,PL PolSport, | Sport 2 Israel -> ,Daddy141,Tv1mexyz126,Sport TV3,JumboTV6,
04:00 CONCACAF Champions League : Seattle Sounders FC vs Pumas UNAM Fox Sports 1 USA -> ,Daddy39,Fox Sports 1, | UniMás -> ,Daddy133, | TUDN USA -> ,Daddy66, | ESPN2 BR -> ,Daddy82,Total 8,Total 3,JumboTV1,
04:00 Copa Libertadores : Deportes Tolima vs Independiente del Valle beIN Sports MENA English 1 -> ,Daddy61, | beIN SPORTS en Español -> ,Daddy372, | Sport 3 Israel -> ,Daddy142,Sport TV1,
04:00 Copa Libertadores : Sporting Cristal vs Universidad Católica beIN Sports MENA English 2 -> ,Daddy90, | beIN SPORTS USA -> ,Daddy425, | Sport 4 Israel -> ,Daddy143,Tv1mexyz105,Total 5,JumboTV3,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein1
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein2
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein3
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein4
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy127
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy133
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy135
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy137
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy141
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy142
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy143
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy149
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy39
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy46
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy49
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy61
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy66
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy74
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy81
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy82
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy90
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy91
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy92
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy93
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy94
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sport TV3
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Total 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 8
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ32
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ33
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
15:00-19:30 - wiele meczów dnia (Liga Mistrzów Futsalu)
15:00 KMF Fon vs. Leo Futsal Arena Sport 4 Serbia -> ,Daddy30,StreamHD13,
15:30 MFK Viz Sinara Yekaterinburg vs. SL Benfica Canal 11 Portugal -> ,Daddy17,
17:30 Atyrau vs. Sporting CP Canal 11 Portugal -> ,Daddy17,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy17
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy30
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD13
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
16:15-22:30 - wszyskie mecze dnia (Grecka Super Liga)
16:15, Super League : Atromitos - Lamia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax24
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 8
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:30-22:40 - wszystkie mecze dnia (El. ME U21)
16:30 Węgry vs San Marino M4 Sports Hungary -> ,Daddy1,SportMax16,
17:00 Serbia vs. N. Macedonia Arena Premium 1 -> ,Daddy134,
20:45 Francja vs Wyspy Owcze beIN Sports MENA 4 -> ,Daddy94,Bein4, | Canal+ Sport France -> ,Daddy122,SportMax28,Tv1mexyz6,Total 4,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein4
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy122
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy134
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy94
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportmax16
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax28
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz6
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00-19:00 - wiele meczów dnia (Ligi Bałkańskie)
17:00 Serbia Superliga - FK Partizan Belgrade vs. FK Metalac Gornji Milanovac Arena Sport 5 Croatia -> ,Daddy12,SpStream1,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy12
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
SpStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00-21:55 - wiele meczów dnia (Liga Narodów Afryki Piłkarzy Nożnych)
17:00 Wybrzeże Kości Słoniowej vs Algieria Sky Sports Football -> ,Daddy35,Sky Football,WIZ4, | Sky Sports Main Event -> ,Daddy38,Sky Main,WIZ5, | beIN Sports 2 France -> ,Daddy117,Bein2 Fra, | beIN Sports MAX 1 Arabia -> ,Daddy373, | Sport Klub 1 Serbia -> ,Daddy101,Sportklub1,WIZ7, | Sport 5 Israel -> ,Daddy144,SportMax36,Total 5,CYFO 10,JumboTV5,Tv1mexyz2,Tv1mexyz40,Tv1mexyz55,*DrHTV5,
17:00 Sierra Leone vs Gwinea Równikowa Sky Sports Premier League -> ,Daddy130,Sky Premier, | beIN Sports MAX 2 Arabia -> ,Daddy374, | beIN Sports 3 France -> ,Daddy118,Bein3 Fra, | Sport 5 Live Israel -> ,Daddy146,SportMax34,Tv1mexyz3,Total 2,CYFO 9,JumboTV6,*DrHTV4,
20:00 Gambia vs Tunezja Sky Sports Arena -> ,Daddy36,Sky Arena, | beIN Sports 2 France -> ,Daddy117,Bein2 Fra, | beIN Sports MAX 1 Arabia -> ,Daddy373, | Sport Klub 1 Serbia -> ,Daddy101,Sportklub1,WIZ7, | Sport 5 PLUS Israel -> ,Daddy145,SportMax36,Total 5,CYFO 4,JumboTV5,*DrHTV6,
20:00 Mali vs Mauretania Sky Sports Premier League -> ,Daddy130,Sky Premier, | beIN SPORTS en Español -> ,Daddy372, | beIN Sports MAX 2 Arabia -> ,Daddy374, | Sport 5 Live Israel -> ,Daddy146,SportMax40,SportMax35,Tv1mexyz10,Tv1mexyz95,Total 2,CYFO 7,JumboTV6,*DrHTV7,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*Drhtv4
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv5
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv6
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv7
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein2 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bein3 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CYFO 10
(Ang) 
 Strona WWW -->
CYFO 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
CYFO 7
(Ang) 
 Strona WWW -->
CYFO 9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy101
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy117
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy118
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy144
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy145
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy146
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy35
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy36
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy38
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sky Arena
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sky Football
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Sky Premier
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
Sportmax34
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax35
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax36
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax40
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 5
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz10
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz40
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz55
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ4
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ5
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ7
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
17:00 - (Puchar Czech)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:30 - Polska (El. ME U21)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy104
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy144
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportmax27
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 5
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ10
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
18:00-19:55 - wszystkie mecze dnia (Liga Narodów Piłkarzy Nożnych)
18:00 Estonia vs Cypr Sky Sports Premier League -> ,Daddy130,Sky Premier, | DAZN 2 Bar Germany -> ,Daddy427, | ETV 2 Estonia -> ,Daddy10, | Sport 2 Israel -> ,Daddy141,SportMax12,Total 1,SpStream1,Bvls11,JumboTV1,
18:00 Mołdawia vs Kazachstan Sky Sports Football -> ,Daddy35,Sky Football,WIZ4, | DAZN 1 Bar Germany -> ,Daddy426, | KazSport Kazakhstan -> ,Daddy11, | Digi Sport 1 Romania -> ,Daddy400,SportMax11,SportMax7,Tv1mexyz74,Tv1mexyz53,Total 2,SpStream2,Bvls12,JumboTV2,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bvls11
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls12
(Bel) 
 Strona WWW -->
Daddy10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy141
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy35
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sky Football
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sky Premier
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sportmax11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax7
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz53
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
WIZ4
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
18:00-21:45 - (Puchar Danii)
18:00 Denmark DBU Pokalen - Aalborg Freja vs. Broendby IF DR 2 Denmark -> ,Daddy21,
19:45 Denmark DBU Pokalen - FC Midtjylland vs. Aalborg BK TV3+ Denmark -> ,Daddy25,SportMax29,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy21
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy25
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportmax29
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00-22:30 - (Włoska Serie B)
18:00 Ascoli vs SPAL Sport Klub 4 Serbia -> ,Daddy104,Sportklub4,WIZ10,StreamHD015,
18:00 Brescia vs Lecce Fox Soccer Plus -> ,Daddy3, | Sport Klub 3 Serbia -> ,Daddy103,Sportklub3,WIZ9,StreamHD014,
20:30 Serie B : Como vs Pordenone Sport Klub 6 Serbia -> ,Daddy28,
20:30 Serie B : Cremonese vs Pisa Sport 5 Star Israel -> ,Daddy147,
20:30 Serie B : Perugia vs Reggina Sport Klub 2 Serbia -> ,Daddy102,Sportklub2,WIZ8,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy102
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy103
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy104
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy147
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy28
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
Sportklub3
(Ser) 
 Strona WWW -->
StreamHD014
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD015
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ10
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ8
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ9
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
18:30-20:25 - wiele meczów dnia (Puchar Rumunii)
18:30 CSU Craiova vs Sepsi Digi Sport 1 Romania -> ,Daddy400, | Sport klub 4 Serbia -> ,Daddy104,Sportklub4,WIZ10,Total 3,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy104
(Ang) 
 Strona WWW -->
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
LookTV
(Rum) 
 Strona WWW -->
LookTV
(Rum) 
 
LookTV
(Rum) 
 
Total 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ10
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:15 - (Liga Słoweńska)
20:15 Slovenia Cup - NK Maribor vs. NK Domzale SK 1 Slovenija -> ,Daddy27,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy27
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Liga Europejska i Liga Konfederacji)
21:00 Transmisja symultaniczna - wszystkie mecze dnia LE/LK Movistar Liga de Campeones 3 -> ,Daddy19, | Match! Premier Russia -> ,Daddy20, | RMC Sport 3 France -> ,Daddy21,Tv1mexyz20,SportMax22,
21:00 LE: Eintracht Frankfurt vs West Ham United BT Sport 1 UK -> ,Daddy31,BT Sports 1, | beIN Sports MENA English 1 -> ,Daddy61, | RTL Germany -> ,Daddy3, | RMC Sport 2 France -> ,Daddy120, | Arena Sport 1 Premium -> ,Daddy134, | Match! Football 1 Russia -> ,Daddy136, | Movistar Liga de Campeones -> ,Daddy435, | beIN Sports MENA Premium 2 -> ,Daddy99, | TUDN USA -> ,Daddy66, | UniMás -> ,Daddy133, | ESPN SUR -> ,Daddy149, | Sport 2 Israel -> ,Daddy141,SportMax28,SportMax12,SportMax10,SportMax1,Tv1mexyz9,Tv1mexyz64,Tv1mexyz43,Tv1mexyz107,Tv1mexyz87,Total 2,Total 3,Sport TV3,CYFO 9,SpStream31,SpStream48,Bvls11,JumboTV1,*DrHTV3,!ManiakTV14,
21:00 LE: Rangers vs RB Leipzig BT Sport 2 UK -> ,Daddy32,BT Sports 2, | beIN Sports MENA English 2 -> ,Daddy90, | Astro SuperSport 2 -> ,Daddy124, | Sport TV2 Portugal -> ,Daddy74,Sport TV2,WIZ33, | SuperSport Football -> ,Daddy56, | beIN Sports MENA Premium 3 -> ,Daddy100, | Arena Sport 3 Premium -> ,Daddy139, | Match! Football 2 Russia -> ,Daddy137, | ESPN2 SUR -> ,Daddy150, | Sport 4 Israel -> ,Daddy143,SportMax19,SportMax13,SportMax6,SportMax2,Tv1mexyz22,Tv1mexyz70,Tv1mexyz45,Tv1mexyz108,Tv1mexyz88,Total 1,Total 4,Sport TV2,CYFO 11,SpStream32,SpStream46,Bvls12,JumboTV2,*DrHTV4,!ManiakTV13,
21:00 LK: Roma vs Leicester City BT Sport 3 UK -> ,Daddy33,BT Sports 3, | TV8 Italy -> ,Daddy4, | RMC Sport 1 France -> ,Daddy119, | beIN Sports MENA Premium 1 -> ,Daddy98, | Arena Sport 2 Premium -> ,Daddy135, | Match TV Russia -> ,Daddy127,Match TV, | Movistar Liga de Campeones 1 -> ,Daddy5, | Sport TV1 Portugal -> ,Daddy49,Sport TV1,WIZ32, | ESPN 1 NL -> ,Daddy379, | Sport 3 Israel -> ,Daddy142,SportMax27,SportMax20,SportMax3,Tv1mexyz4,Tv1mexyz65,Tv1mexyz73,Tv1mexyz42,Tv1mexyz115,Tv1mexyz86,Total 5,Total 7,Sport TV1,CYFO 3,SpStream33,SpStream47,JumboTV3,*DrHTV5,!ManiakTV15,
21:00 LK: Olympique Marseille vs Feyenoord BT Sport ESPN -> ,Daddy34,ESPN UK, | ESPN 2 NL -> ,Daddy386, | Canal+ Sport France -> ,Daddy122, | Movistar Liga de Campeones 2 -> ,Daddy6, | Match! Football 3 Russia -> ,Daddy138, | ESPN3 BR -> ,Daddy83, | Sport 1 Israel -> ,Daddy140,SportMax17,SportMax9,SportMax4,Tv1mexyz6,Tv1mexyz66,Tv1mexyz41,Tv1mexyz112,Tv1mexyz77,Total 6,Sport TV5,CYFO 6,SpStream34,SpStream51,Bvls4,JumboTV4,*DrHTV6,!ManiakTV16,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV13
(Pol) 
 Strona WWW -->
!ManiakTV14
(Pol) 
 Strona WWW -->
!ManiakTV15
(Pol) 
 Strona WWW -->
!ManiakTV16
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv4
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv5
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv6
(Pol) 
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Bvls11
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls12
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls4
(Bel) 
 Strona WWW -->
CYFO 11
(Ang) 
 Strona WWW -->
CYFO 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
CYFO 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
CYFO 9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy100
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy119
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy122
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy124
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy127
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy133
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy134
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy135
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy136
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy137
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy138
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy139
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy141
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy142
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy143
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy149
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy20
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy21
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy31
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy32
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy33
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy34
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy49
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy56
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy61
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy66
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy74
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy83
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy90
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy98
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy99
(Ang) 
 Strona WWW -->
ESPN UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sport TV3
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sport TV5
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sportmax1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax17
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax20
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax22
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax27
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax28
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax9
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream31
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream32
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream33
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream34
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 7
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz20
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz22
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz4
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz41
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz42
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz43
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz45
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz6
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz64
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz65
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz66
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz70
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz9
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
WIZ32
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ33
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
21:30 - wiele meczów dnia (Portugalska)
21:15 Portugal Taça da Liga : Sporting Braga vs Paços de Ferreira Sport TV1 Portugal -> ,Daddy49,Sport TV1,WIZ32,StreamHD016,SportMax18,Sport TV1,,ArenavisionA1,ArenavisionA2,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA1
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA2
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy49
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sportmax18
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD016
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ32
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2222
00:00-00:00 Brak meczów - z uwagi na epidemię COVID-19
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:01-05:55 - wiele meczów dnia (Ligi Amerykańskie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
06:05-08:00 - wszystkie mecze dnia (Australijska A-League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
07:30 - wszystkie mecze dnia (Puchar Australii)
07:35 Melbourne Victory vs Wellington Phoenix BT Sport 2 UK -> ,Daddy32,BT Sports 2,SportMax2,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy32
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportmax2
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
11:00-04:55 - wiele meczów dnia (Mecz Towarzyski Kobiet)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
11:15-17:45 - wiele meczów dnia (Liga Bułgarska)
11:15 Bulgaria Parva Liga : Slavia Sofia vs Lokomotiv Plovdiv Diema Sport Bulgaria -> ,Daddy8,SportMax23,
13:30 Bulgaria Parva Liga : Lokomotiv Sofia 1929 vs Ludogorets Diema Sport Bulgaria -> ,Daddy8,SportMax23,SpStream6
15:45 Bulgaria Parva Liga : Pirin Blagoevgrad vs CSKA Sofia Diema Sport Bulgaria -> ,Daddy8,SportMax23,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy8
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportmax23
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream6
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
11:30-19:00 - wszyskie mecze dnia (Rosyjska Premier League)
11:30 Krylya Sovetov vs Rubin Kazan' Match Premier Russia -> ,Daddy4, | Sport Klub 2 Serbia -> ,Daddy102,Sportklub2,WIZ8,
14:30 CSKA Moskva vs Arsenal Tula Match Premier Russia -> ,Daddy4,JumboTV18,
17:00 Rostov vs Ural Match TV Russia -> ,Daddy127,Match TV,JumboTV18,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy102
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy127
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy4
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Match Premier
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Youtube Premier Liga
(Ros/Ang) 
 Strona WWW -->
        
12:00-13:55 - (Koreańska K-League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00-03:55 - wiele meczów dnia (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00-14:55 - wszystkie mecze dnia (Szkocka Premiership)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00-17:00 - wiele meczów dnia (Beach Soccer)
13:00 Intercontinental Cup (Dubai,: od 5. do 8. mesta Sport Klub 4 Serbia -> ,Daddy104,Sportklub4,WIZ10,
14:15 Intercontinental Cup (Dubai,: od 5. do 8. mesta Sport Klub 4 Serbia -> ,Daddy104,Sportklub4,WIZ10,
15:45 Intercontinental Cup (Dubai,: 1/2 Finale A Sport Klub 4 Serbia -> ,Daddy104,Sportklub4,WIZ10,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BSWW
(Brak) 
 Strona WWW -->
Daddy104
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ10
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
13:00-20:30 - wiele meczów dnia (Ukraina)
13:00 Ukraine Premier League : Chornomorets vs Metalist 1925 Kharkiv Futbol 1 Ukraine -> ,Daddy6,
16:00 Ukrainian League : Dynamo Kiev vs Zorya Sport Klub 3 Serbia -> ,Daddy103,Sportklub3,WIZ9,SpStream28,
18:30 Ukraine Premier League : Kolos Kovalivka vs Minai Futbol 1 Ukraine -> ,Daddy6,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy103
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportklub3
(Ser) 
 Strona WWW -->
SpStream28
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ9
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
13:30 Konferencja Śląska Wrocław - przed meczem z Górnikiem Zabrze (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
SlaskWroclaw Youtube
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
14:00 & 17:30 - wszystkie mecze dnia (Klubowe MŚ)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00-20:00 - wiele meczów dnia (Angielska CC)
14:00 England League Two : Harrogate Town vs Bradford City iFollow -> ,Daddy168,
16:00 England Championship : Blackpool vs Bristol City iFollow -> ,Daddy169,
16:00 England Championship : Hull City vs Preston North End beIN Sports English 3 -> ,Daddy46,SportMax38,
16:00 England League One : Burton Albion vs Sheffield Wednesday iFollow -> ,Daddy170,
16:00 England League One : Charlton Athletic vs AFC Wimbledon iFollow -> ,Daddy171,
16:00 England League One : Ipswich Town vs Gillingham iFollow -> ,Daddy172,
16:00 England League One : Milton Keynes Dons vs Lincoln City iFollow -> ,Daddy173,
16:00 England League One : Morecambe vs Bolton Wanderers iFollow -> ,Daddy174,
16:00 England League One : Oxford United vs Portsmouth iFollow -> ,Daddy175,
16:00 England League One : Rotherham United vs Accrington Stanley iFollow -> ,Daddy176,
16:00 England League One : Shrewsbury Town vs Fleetwood Town iFollow -> ,Daddy177,
16:00 England League One : Sunderland vs Doncaster Rovers iFollow -> ,Daddy178,
16:00 England League Two : Barrow vs Tranmere Rovers iFollow -> ,Daddy179,
16:00 England League Two : Crawley Town vs Stevenage iFollow -> ,Daddy180,
16:00 England League Two : Forest Green Rovers vs Newport County iFollow -> ,Daddy181,
16:00 England League Two : Leyton Orient vs Colchester United iFollow -> ,Daddy182,
16:00 England League Two : Rochdale vs Carlisle United iFollow -> ,Daddy183,
16:00 England League Two : Salford City vs Port Vale iFollow -> ,Daddy184,
16:00 England League Two : Scunthorpe United vs Oldham Athletic iFollow -> ,Daddy185,
16:00 England League Two : Sutton United vs Bristol Rovers iFollow -> ,Daddy186,
16:00 England League Two : Swindon Town vs Exeter City iFollow -> ,Daddy187,
16:00 England League Two : Walsall vs Northampton Town iFollow -> ,Daddy188,
18:30 England Championship : Swansea City vs Blackburn Rovers beIN Sports English 3 -> ,Daddy46, | Sky Sports Football -> ,Daddy35,Sky Football,WIZ4, | Sky Sports Main Event -> ,Daddy38,Sky Main,WIZ5, | beIN Sports HD 4 -> ,Daddy94,Bein4, | beIN Sports 4 Turkey -> ,Daddy67, | Sport Klub 3 Serbia -> ,Daddy103,Sportklub3,WIZ9,SportMax38,Total 5,Cyfo 10,SpStream8
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein4
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CYFO 10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy103
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy35
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy38
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy46
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy67
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy94
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sky Football
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Sportklub3
(Ser) 
 Strona WWW -->
Sportmax38
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 5
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ4
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ5
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ9
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
14:55 Transmisja symultaniczna - wszystkie mecze dnia (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:55 Transmisja symultaniczna - wszystkie mecze dnia (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TV1mexyz20
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
15:00-19:55 - wszystkie mecze dnia (Turecka Super Lig)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Aspor
(Tur) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:25-17:25 Transmisja symultaniczna - wiele meczów dnia (Niemiecka 2. Bundesliga)
15:25 Transmisja symultaniczna - wszystkie mecze dnia: Sky Sport Bundesliga 1 -> ,Daddy9,SportMax11,Tv1mexyz41,
15:30 Werder Bremen vs Jahn Regensburg Sky Sport Bundesliga 3 -> ,Daddy10, | beIN Sports 3 Turkey -> ,Daddy64, | Movistar Liga de Campeones 1 -> ,Daddy106, | Sport Klub 4 Serbia -> ,Daddy104,Sportklub4,WIZ10, | Sport 3 Israel -> ,Daddy142,SportMax13,Tv1mexyz43,Tv1mexyz82,Total 4,SpStream6,JumboTV21,
15:30 Darmstadt 98 vs Paderborn Sky Sport Bundesliga 5 -> ,Daddy11,SportMax15,Tv1mexyz45,
15:30 Heidenheim vs Karlsruher SC Sky Sport Bundesliga 9 -> ,Daddy12,Tv1mexyz49,
15:30 St. Pauli vs Fortuna Düsseldorf Sky Sport Bundesliga 6 -> ,Daddy13,SportMax16,Tv1mexyz46,JumboTV20,
15:30 Nürnberg vs Schalke 04 Sky Sport Bundesliga 2 -> ,Daddy14,SportMax12,Tv1mexyz42,Total 3,SpStream5,JumboTV17,
15:30 Hannover 96 vs Ingolstadt Sky Sport Bundesliga 8 -> ,Daddy15,Tv1mexyz48,JumboTV4,
15:30 Sandhausen vs Holstein Kiel Sky Sport Bundesliga 10 -> ,Daddy16,Tv1mexyz50,
15:30 Dynamo Dresden vs Erzgebirge Aue Sky Sport Bundesliga 7 -> ,Daddy17,SportMax17,Tv1mexyz47,JumboTV2,
15:30 Hansa Rostock vs Hamburger SV Sky Sport Bundesliga 4 -> ,Daddy18, | Match! Football 3 Russia -> ,Daddy138, | beIN Sports 4 Turkey -> ,Daddy67, | Movistar Liga de Campeones 2 -> ,Daddy107,SportMax14,Tv1mexyz44,Tv1mexyz83,SpStream7,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy104
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy106
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy107
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy138
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy14
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy142
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy16
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy17
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy64
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy67
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy9
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV17
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV20
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV21
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax14
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax16
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax17
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream5
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream6
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz41
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz42
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz43
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz44
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz45
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz46
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz47
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz48
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz49
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz50
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ10
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
15:25 Transmisja symultaniczna - wszystkie mecze dnia (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 & 18:00 - (Liga Serbska)
16:00 Serbia Superliga - FK Vozdovac Belgrade vs. FK Cukaricki Belgrade Arena Sport 1 Serbia -> ,Daddy68,
18:00 Serbia Superliga - FK Novi Pazar vs. FK TSC Backa Topola Arena Sport 1 Serbia -> ,Daddy68,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy68
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00-17:55 - wiele meczów dnia (Ligi Angielskie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00-22:30 - kilka meczów dnia (Portugalska 2. Liga i 3. Liga)
16:00 Portugal Terceira Liga : Torreense vs Oriental Dragon Canal 11 Portugal -> ,Daddy3,SportMax20,
19:00 Portugal Segunda liga : Benfica II vs Casa Pia Benfica TV -> ,Daddy9,
20:30 Portugal Terceira Liga : Caldas vs Vitória Setúbal Canal 11 Portugal -> ,Daddy3,SportMax20,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy9
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportmax20
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 - (Puchar Polski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:00 - wiele meczów dnia (Puchar Szkocji)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 - (Puchar Ligi Szkockiej)
16:00 Hibernian vs Celtic Premier Sports 1 UK -> ,Daddy19, | Match! Football 1 Russia -> ,Daddy136, | Sport 5 Star Israel -> ,Daddy147,Total 8,SpStream1,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy136
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy147
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy19
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
SpStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 8
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:30 - wszyskie mecze dnia (Liga Białoruska)
16:30 Belarusian League : Neman vs Rukh Brest
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy104
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ10
(Ang) 
 Strona WWW -->
YouTube Belarus
(Bia) 
 Strona WWW -->
        
17:00-18:55 - wiele meczów dnia (Czeska Synot Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00-21:20 - (Austriacka )
17:00 ÖFB-Cup : Wolfsberger AC vs Floridsdorfer AC ORF eins Austria -> ,Daddy5,
19:20 ÖFB-Cup : Ried vs Austria Klagenfurt ORF eins Austria -> ,Daddy5,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy5
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00-22:55 - wiele meczów dnia (Puchar Króla Hiszpanii)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 - (Słowacja)
16:00 Slovakia Superliga - FC Spartak Trnava vs. FK Senica Nova Sport 1 Czech -> ,Daddy15, | Sport Klub 3 Serbia -> ,Daddy103,Sportklub3,WIZ9,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy103
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy15
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportklub3
(Ser) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ9
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
17:30 - (Puchar Ligi Angielskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:45 - wiele meczów dnia (Puchar Anglii)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00-20:00 - (Bułgaria)
18:00 Bulgaria Second League : Montana vs Marek Diema Sport Bulgaria -> ,Daddy6,SportMax23,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportmax23
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 - (Puchar Holandii)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 - (Chorwacja)
18:00 Croatia 1. HNL : Slaven Koprivnica vs Šibenik Arena Sport 1 Croatia -> ,Daddy4,JumboTV1,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy4
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 - (Niemiecka 3. Liga i Regionalna)
19:00 Germany 3. Liga : Freiburg II vs Viktoria Köln Magenta Sport -> ,Daddy8,
19:15 Germany Amateur Bundesliga Women - TSG Hoffenheim (W, vs. 1 FC Cologne (W, V Sport Sweden HD -> ,Daddy25,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy25
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy8
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:30-21:25 - kilka meczów dnia (Rumuńska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
LookTV
(Rum) 
 Strona WWW -->
LookTV
(Rum) 
 
LookTV
(Rum) 
 
        
20:00-23:55 - wszyskie mecze dnia (Hiszpańska Liga Adelante)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 - wiele meczów dnia (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 - wszystkie mecze dnia (Holenderska 2. Liga)
20:00 Netherlands Eerste Divisie : Symultaniczna Cyfo 6
20:00 Netherlands Eerste Divisie : Emmen vs Oss ESPN 2 NL -> ,Daddy12,
20:00 Netherlands Eerste Divisie : NAC Breda vs Roda JC ESPN 3 NL -> ,Daddy13,Cyfo 4
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CYFO 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
CYFO 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy13
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 - wiele meczów dnia (Liga Węgierska)
20:00 Hungary NB1 : MTK vs Zalaegerszegi TE M4 Sports Hungary -> ,Daddy11,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer