Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Czwartek 26. Maja 2022
20:30 MKS Będzin - Stal Nysa (Polska Liga Siatkarzy) Baraż
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
23:00 Sportowy wieczór - magazyn (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
Program na Sobotę 28. Maja 2022
16:00 Zagłębie Lubin - KPR Kobierzyce (Puchar Polski Piłkarek Ręcznych)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2022
00:01 Serwery SopCast mają jakieś problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mogą dziś nie działać - zalecamy używać innych linków np do streamów via ACE Stream
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2022
00:00 Uwaga jeżeli w aplikacji sopcast wystąpi komunikat - [Can not parse th url address] należy przed ID kanału wpisać [sop://sopcast.hopto.org:3912/ ] lub [sop://178.175.143.195:3912/ ] Następnie dopisać numer ID kanału - jest to spowodowane awarią domyślnej domeny [sop://broker.sopcast.com:3912/ ]
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:01 Serwery SopCast mają jakieś problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mogą dziś nie działać
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
03:00 Uwaga zmiana czasu o godzinie 3:00 CEST (środkowo europejski czas letni) - następni zmiana na godzinę 2:00 (czas środkowo europejski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:55 Transmisja meczu ME można być nie dostępna w Sopcast lub mogą - występować problemy z połączeniem, zalecamy wcześniejsze uruchomienie kanału, jeżeli kanał nie uruchamia się zalecamy użyć linków do transmisji flash i innych (Zalecamy wersję Sopcast 3.5.0 lub starszą) Zalecamy uruchomić kanał Sopcast 5-10 min przed meczem
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 31. Grudnia 2222
00:30-03:30 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (NFL)
00:30 Los Angeles Rams vs Cincinnati Bengals BBC One UK -> ,Daddy356, | NBC USA -> ,Daddy53,NBC USA,NBC, | TSN1 -> ,Daddy111, | TSN4 -> ,Daddy114, | Sky Sports NFL -> ,Daddy37,Sky Action, | Sky Sports Main Event -> ,Daddy38,Sky Main,WIZ5, | TVP Sport Poland -> ,Daddy128,*sport.tvp.pl*,TVP Sport,TVP Sport,!ManiakTV10, | beIN Sports 1 France -> ,Daddy116,Bein1 Fra, | Sport Klub 1 Serbia -> ,Daddy101,Sportklub1,WIZ7, | ESPN BR -> ,Daddy81, | Sport 5 Israel -> ,Daddy144, | TeleMundo -> ,Daddy131,Tv1mexyz1,Tv1mexyz140,Tv1mexyz141,ArenavisionA9,ArenavisionA10,ArenavisionA17,ArenavisionA18,SpStream1,JumboTV1,*DrHTV1,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA10
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA17
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA18
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA9
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein1 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Daddy101
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy111
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy114
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy116
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy131
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy144
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy37
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy38
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy53
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy81
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
NBC
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sky Action
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
SpStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
WIZ5
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ7
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
15:30 & 18:00 & 20:30 - wszystkie mecze dnia (MŚ Piłkarek Ręcznych)
15:30 Portoryko vs Kazachstan Polsat Sport Extra Poland -> ,Daddy50,!PL PolSExtra,PL PolSExtra,
15:30 Polska vs. Czarnogóra bein Sports 1 France -> ,Daddy116,Bein1 Fra, | Polsat Sport Poland -> ,Daddy47,!PL PolSport,PL PolSport,
18:00 Serbia vs. Słowenia bein Sports 1 France -> ,Daddy116,Bein1 Fra, | Polsat Sport Extra Poland -> ,Daddy50,!PL PolSExtra,PL PolSExtra,
18:00 Szwecja vs. Rumunia Polsat Sport News Poland -> ,Daddy129,!PL PolSNews,PL PolSNews,
20:30 Holandia vs. Norwegia Polsat Sport News Poland -> ,Daddy129,!PL PolSNews,PL PolSNews,
20:30 Rosja vs Francja bein Sports 1 France -> ,Daddy116,Bein1 Fra, | Match TV! Russia -> ,Daddy127,Match TV, | Polsat Sport Extra Poland -> ,Daddy50,!PL PolSExtra,PL PolSExtra,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein1 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy116
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy127
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy129
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Wtorek 31. Grudnia 2222
09:00 & 17:00 Zawody - w Łodzi (Pływanie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
15:00 - wiele meczów dnia (Futbol Amerykański)
15:00 SK 1. league of Serbia: SBB Vukovi vs BG Blue Dragons Sport Klub 4 Serbia -> ,Daddy104,Sportklub4,WIZ10,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy104
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ10
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
18:30-20:15 - wszyskie mecze dnia (Niemiecka Bundesliga Piłkarzy Ręcznych)
18:30 Leipzig vs Erlangen Sky Sport 2 Germany -> ,Daddy10,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy10
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30-21:00 - wiele meczów dnia (Siatkówka)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:45 Wisła Płock - Kadetten Schaffhausen (Liga Europejska Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy139
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
EHF TV
(Ang/Brak) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
Program na Środę 31. Grudnia 2222
01:00 Turniej - (Squash)
01:00 US Open Championships PSA 21/
22: US Open (W, Final BT Sport 1 UK -> ,Daddy31,BT Sports 1, | Astro SuperSport 2 -> ,Daddy124,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy124
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy31
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
14:00 - wiele meczów dnia (Tenis Stołowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 VakifBank Stambuł - KS Rzeszów (Liga Mistrzów Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy106
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00-22:30 - wszystkie mecze dnia (Piłka Wodna)
17:00 Dinamo Tbilisi vs Olympiacos Sport Klub 6 Serbia -> ,Daddy29,
18:30 Ferencvaros vs Brescia Sport Klub 9 Serbia -> ,Daddy110,
19:00 Jadran Split vs Barceloneta Sport Klub 4 Serbia -> ,Daddy104,Sportklub4,WIZ10,
20:30 Radnicki vs New Belgrade Sport Klub 4 Serbia -> ,Daddy104,Sportklub4,WIZ10,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy104
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy110
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy29
(ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ10
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
19:00-07:00 Gala - wiele gal (Gala boksu zawodowego i MMA)
19:00 EMC 9 ELITE MMA Championship PPV PPV Feed -> ,Daddy68,
20:00 Boxxer Series Tournament: The Lightweights Sky Sports Action -> ,Daddy37,Sky Action, | Sky Sports Main Event -> ,Daddy38,Sky Main,WIZ5,
20:00 Fight Night : Conor Benn vs Chris van Heerden DAZN UK -> ,Daddy10,
20:00 BT Sport Fight Night : Jason Cunningham vs Terry Le Couviour BT Sport 1 UK -> ,Daddy31,BT Sports 1, | Polsat Sport Poland -> ,Daddy47,!PL PolSport,PL PolSport, | Sport Klub 3 Serbia -> ,Daddy103,Sportklub3,WIZ9,SpStream31,SportMax1,
01:00 Showtime Championship Radzhab Butaev vs Eimantas Stanionis Showtime USA -> ,Daddy333,
01:00 UFC Fight Night Preliminaries : Mayra Bueno Silva vs Yanan Wu UFC Fight Pass -> ,Daddy13, | BT Sport 2 UK -> ,Daddy32,BT Sports 2, | TSN2 -> ,Daddy112,
01:00 UFC Fight Night Preliminaries : Uriah Hall vs Andre Muniz UFC Fight Pass -> ,Daddy13, | SuperSport Variety 3 -> ,Daddy418,JumboTV8,Total 1,Total 6,Sport TV1,SpStream32,
01:00 UFC Fight Night Main Event : Vicente Luque vs Belal Muhammad UFC Fight Pass -> ,Daddy13, | BT Sport 2 UK -> ,Daddy32,BT Sports 2, | ESPN USA -> ,Daddy44,ESPN USA, | Astro SuperSport 5 -> ,Daddy43,NBCSN USA, | TSN2 -> ,Daddy112, | RMC Sport 2 France -> ,Daddy120, | ESPN Deportes -> ,Daddy375, | Sport TV2 Portugal -> ,Daddy74,Sport TV2,WIZ33, | Match! TV Russia -> ,Daddy127,Match TV, | Polsat Sport Poland -> ,Daddy47,!PL PolSport,PL PolSport, | МАТЧ! БОЕЦ Russia -> ,Daddy395, | Sport 5 Live Israel -> ,Daddy146, | Combate Brasil -> ,Daddy89,JumboTV8,Total 1,Total 6,Sport TV1,SpStream32,SpStream57,Tv1mexyz9,
05:00 Two Oceans Marathon '22: Ultra : Errol Spence Jr vs Yordenis Ugas SuperSport Action UK -> ,Daddy420, | RMC Sport 1 France -> ,Daddy119, | CANAL+ Sport Poland -> ,Daddy48,!PL C+S,PL C+S,!ManiakTV4,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy103
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy112
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy119
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy127
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy146
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy31
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy32
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy37
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy38
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy43
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy44
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy48
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy68
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy74
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy89
(Ang) 
 Strona WWW -->
ESPN USA
(Ang) 

[w CEST]
Strona WWW --> oraz
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Sky Action
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sportklub3
(Ser) 
 Strona WWW -->
Sportmax1
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream31
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream32
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz9
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
WIZ33
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ5
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ9
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:45 Iskra Kielce - Montpellier HSC (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy135
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy143
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
SpStream19
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 31. Grudnia 2222
02:00 Gala - WWE (Gala Wrestlingu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy112
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:00 Turniej mężczyn - (Rzutki - Darts)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy37
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sky Action
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sportmax7
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2222
18:00 Gala - w Warszawie (Gala nagród)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
18:00 KTS Tarnobrzeg - TTC Berlin (Liga Mistrzów Tenisistek Stołowych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
Program na Sobotę 31. Grudnia 2222
14:00 Anioły Toruń - KPS Pilski (Polska 2. Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TV Toruń
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
17:00 Zawody w Yankton - (Łucznictwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy58
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
18:00 Turniej Kobiet - w Sardynii (Siatkówka plażowa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy79
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
18:00 Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Zagłębie Sosnowiec (Polska 1. Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TV Proart
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
18:00 Zagłębie Sosnowiec - AZS Biała Podlaska (Polska 1. Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ZPRP TV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
20:00 Gala - (MMA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy124
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy26
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL MMA Stream
(Pol/Ang) 

[(ew. linki zostaną zaktualizowane przed galą)]
Strona WWW --> oraz oraz
        
21:30 Wyścig kolarski - w Fayetteville (Kolarstwo przełajowe)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy58
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
22:30 Zawody - w Miami (Jeździectwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy112
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2222
00:00 - ( ) Strona przeznaczona wyłącznie dla osób z poza terytorium Polski. Strona prezentuje jedynie linki znalezione w sieci. Nadawca potwierdził legalność swojej transmisji na stronie dostawcy streamingu. Administratorzy strony Soccer-Live nie maja uprawnień, ani możliwości prawnych do weryfikacji legalności nadawanych materialów. Wszelkie zgłoszenia dotyczące naruszenia praw autorskich należy kierować do dostawy streamingu, podlinkowanych stron.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
05:00-19:00 - wiele meczów dnia (Rugby)
05:30 National Rugby League : Cronulla Sharks vs Canberra Raiders Sky Sports Arena -> ,Daddy36,Sky Arena, | Sky Sports Main Event -> ,Daddy38,Sky Main,WIZ5,
06:00 Super Rugby : Rebels vs Chiefs Sky Sports Action -> ,Daddy37,Sky Action, | SuperSport Rugby -> ,Daddy421,SpStream49,
08:05 National Rugby League : Sydney Roosters vs Parramatta Eels Sky Sports Arena -> ,Daddy36,Sky Arena, | Sky Sports Main Event -> ,Daddy38,Sky Main,WIZ5, | beIN Sports 2 France -> ,Daddy117,Bein2 Fra,SportMax32,
10:25 National Rugby League : Wests Tigers vs NQ Cowboys Sky Sports Arena -> ,Daddy36,Sky Arena, | Sky Sports Main Event -> ,Daddy38,Sky Main,WIZ5,SportMax32,
10:30 Liga Nationala : Timisoara vs. CS Universitatea Cluj TVR 3 Romania -> ,Daddy106,
16:00 European Rugby Champions Cup : Racing 92 vs La Rochelle BT Sport 2 UK -> ,Daddy32,BT Sports 2, | SpStream4 UK -> ,Daddy354, | SuperSport Rugby -> ,Daddy421, | beIN Sports 2 France -> ,Daddy117,Bein2 Fra, | Movistar Deportes Spain -> ,Daddy436,SportMax37,SportMax2,Tv1mexyz1,SpStream49,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein2 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy106
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy117
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy32
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy36
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy37
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy38
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sky Action
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sky Arena
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Sportmax2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax32
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax37
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ5
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
05:30-12:00 - wiele meczów dnia (Futbol Australijski)
05:30 Gold Coast Suns vs Fremantle Dockers TSN3 -> ,Daddy113,
07:20 Greater Western Sydney vs Carlton Blues BT Sport 3 UK -> ,Daddy33,BT Sports 3,SportMax3,
09:00 West Coast Eagles vs Melbourne Demons Fox Soccer Plus -> ,Daddy15,SportMax7,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy113
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy33
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax7
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
07:00-00:00 Turniej - (Turniej Golfowy)
07:00 LET Golf: Aramco Team Series Sky Sports Golf -> ,Daddy70,Sky Golf,Golf Channel,WIZ6,
13:30 Soudal Open, Final Round Sky Sports Golf -> ,Daddy70,Sky Golf,Golf Channel,WIZ6, | GOLF SpStreamUSA -> ,Daddy318,
18:00 LPGA Tour: Cognizant Founders Cup, Final Round CBS USA -> ,Daddy52, | Sky Sports Golf -> ,Daddy70,Sky Golf,Golf Channel,WIZ6, | GOLF SpStreamUSA -> ,Daddy318,
19:00 AT&T Byron Nelson, Final Round Sky Sports Golf -> ,Daddy70,Sky Golf,Golf Channel,WIZ6, | GOLF SpStreamUSA -> ,Daddy318,
21:00 AT&T Byron Nelson, Final Round CBS USA -> ,Daddy52,SportMax31,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy52
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy70
(Ang) 
 Strona WWW -->
Golf Channel
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Golf
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sportmax31
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ6
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
09:00 Maraton - w Pradze (Lekkoatletyka)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy102
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
WIZ8
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
09:00 Zawody - w Tokio (Lekkoatletyka)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy139
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
09:55 Mistrzostwa Świata - w Baku (Gimnastyka Artystyczna)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy79
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
10:00 Zawody w Seulu - (Wspinaczka)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy43
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
10:30-18:00 Turniej - kilka turniejów (Turniej Tenisowy)
11:00 Barcelona Open, Serbia Open or Stuttgart Open Men's or Women's Early Round Tennis SpStream-> ,Daddy40, | TSN1 -> ,Daddy111, | Polsat Sport Poland -> ,Daddy47,!PL PolSport,PL PolSport, | Movistar Deportes Spain -> ,Daddy436, | Sport Klub 2 Serbia -> ,Daddy102,Sportklub2,WIZ8, | Sport Klub HD Serbia -> ,Daddy453, | beIN Sports MENA 5 -> ,Daddy95,Bein5, | beIN Sports 3 France -> ,Daddy118,Bein3 Fra,
12:00 Serbia Open 2022 Arena Sport 3 Premium -> ,Daddy139,
12:00 WTA 250 Istanbul & ATP 500 Barcelona Sport Klub 2 Serbia -> ,Daddy102,Sportklub2,WIZ8, | Sport Klub HD Serbia -> ,Daddy453,
12:30 WTA 500 Stuttgart & ATP 500 Barcelona & WTA 250 Istanbul Sport Klub 2 Serbia -> ,Daddy102,Sportklub2,WIZ8, | Sport Klub HD Serbia -> ,Daddy453,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein3 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy102
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy113
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy118
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy126
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy135
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy40
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ8
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
11:00 & 18:30 Zjazd Mężczyzn - w Nowe Miasto na Morawach (Kolarstwo - MTB)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy25
(Ang) 
 Strona WWW -->
RedbullTV
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
11:00 Zawody w Kopenhadze - (Kajakarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
11:30 Wyścig dookoła Włoch - (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CYFO 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy41
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
11:30 Turniej - (Badminton)
11:30 BWF Thomas & Uber Cup - Thomas Cup Final BT Sport ESPN -> ,Daddy34,ESPN UK,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy34
(Ang) 
 Strona WWW -->
ESPN UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Youtube Badminton
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
12:00-19:00 Turnieje - (Turniej Tenisowy)
12:00 Lyon Open or Internationaux de Strasbourg Men's and Women's Early Round Tennis SpStream-> ,Daddy40, | #Vamos Spain -> ,Daddy521, | beIN Sports HD 7 -> ,Daddy97,Bein7,Tv1mexyz2,
13:00 Internazionali d'Italia Men's and Women's Singles and Doubles Final Tennis SpStream-> ,Daddy40, | TSN5 -> ,Daddy115, | Canal+ Premium Poland -> ,Daddy566, | beIN Sports MENA 5 -> ,Daddy95,Bein5,
13:00 Tournoi WTA de Rome - Finale TSN5 -> ,Daddy115, | beIN Sports 3 France -> ,Daddy118,Bein3 Fra, | Sport Klub 1 Serbia -> ,Daddy101,Sportklub1,WIZ7,
16:00 ATP Rome Internazionali d'Italia Final Tennis SpStream-> ,Daddy40, | TSN5 -> ,Daddy115, | Polsat Sport Extra Poland -> ,Daddy50,!PL PolSExtra,PL PolSExtra, | #Vamos Spain -> ,Daddy521, | Sport Klub 1 Serbia -> ,Daddy101,Sportklub1,WIZ7,Tv1mexyz8,Sport TV5,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV6
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein3 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bein5
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein7
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy101
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy115
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy118
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy40
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy95
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy97
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sport TV5
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz8
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ7
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
12:30 Budowlani Lublin - Arka Gdynia (Polska Liga Rugbystów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
12:45 Wyścig dookoła Węgier - (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy42
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy58
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00 & 18:30 Zawody - w Sheffield (Snooker)
13:00 World Pool Masters - Day 4 Session 1 Sky Sports Action -> ,Daddy37,Sky Action, | Sport Klub 6 Serbia -> ,Daddy160,
18:30 World Pool Masters - Day 4 Session 2 Sky Sports Action -> ,Daddy37,Sky Action, | Sport Klub 6 Serbia -> ,Daddy160,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy37
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sky Action
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00-20:15 - wiele meczów dnia (Piłka Ręczna)
13:00 Germany Bundesliga : TBV Lemgo Lippe vs. TVB Stuttgart Sky Sport 4 Germany -> ,Daddy151,
13:00 Germany Bundesliga : SC Magdeburg vs. MT Melsungen Sky Sport 2 Germany -> ,Daddy152,
14:30 Romania Cupa Romaniei Women : CS Gloria 2018 Bistrita (W, vs. CSM Bucuresti (W, TVR 1 Romania -> ,Daddy160,
15:00 Denmark Handboldligaen Championship : Aalborg Haandbold vs. Mors-Thy Haandbold TV2 Sport Denmark -> ,Daddy156,
16:00 Switzerland MNLA : Wacker Thun vs. Pfadi Winterthur SRF 2 Switzerland -> ,Daddy161,
18:00 Serbia Superliga : Radnicki vs. Partizan RTS 2 Serbia HD -> ,Daddy162,
18:30 Hungary NB I Women : Vaci NKSE vs. Mosonmagyarovari KCSE (W, Duna World Hungary -> ,Daddy108, | Sport Klub 7 Serbia -> ,Daddy157,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy108
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy151
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy152
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy156
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy157
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy161
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy162
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00 - wiele meczów dnia (Hokej na trawie)
13:00 FIH Pro League Women : Hiszpania W vs Argentyna W Astro SuperSport 4 -> ,Daddy126,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy126
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
14:45 Zawody - w Los Angeles (Triathlon)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein1
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy91
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
14:45 Hamburg Sea Devils - Panthers Wrocław (Liga Europejska Futbolu Amerykańskiego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ELF TV
(Ang/Pol) 
 Strona WWW -->
        
15:00 Kings Kraków - Eagles Warszawa (Polska Liga Futbolu Amerykańskiego)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
MałopolskaTV
(Pol) 

[w CET]
Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
15:15 Zawody - w Malé (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy43
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy58
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:30 & 18:00 - wszystkie mecze dnia (ME Piłkarzy Ręcznych)
15:30 O 3. miejsce: Dania vs. Francja Arena Sport 2 Premium Serbia -> ,Daddy135, | bein Sports 1 France -> ,Daddy116,Bein1 Fra, | Digi Sport 2 Romania -> ,Daddy401, | Eurosport 2 Poland -> ,Daddy58,SpStream18,*DrHTV2,
18:00 Finał: Hiszpania vs. Szwecja Arena Sport 2 Premium Serbia -> ,Daddy135, | bein Sports 1 France -> ,Daddy116,Bein1 Fra, | Digi Sport 2 Romania -> ,Daddy401, | Eurosport 1 Poland -> ,Daddy57,ArenavisionA21,ArenavisionA22,SpStream18,*DrHTV1,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA21
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA22
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein1 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy116
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy135
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy58
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
SpStream18
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 Gala - kilka gal (Gala Boksu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:15-18:00 Polska - Szwajcaria (El. ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00-00:00 Turniej mężczyn - PBA Bowling US Open (Bowls / Kręgle)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy27
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Zawody - w Almadzie (Judo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy103
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy30
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy55
(Ang) 
 Strona WWW -->
Ippon.TV
(Ang) 

[Judo]
Strona WWW --> oraz
Ippon.TV
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sportklub3
(Ser) 
 Strona WWW -->
WIZ9
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
23:30 Eintracht Frankfurt - Glasgow Rangers (Liga Europejska)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV13
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Bvls13
(Hol) 
 Strona WWW -->
Bvls4
(Bel) 
 Strona WWW -->
CYFO 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
CYFO 9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy122
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy127
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy133
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy134
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy136
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy149
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy31
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy49
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy61
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy66
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy82
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy98
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sportmax1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax24
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax4
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream31
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 7
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz41
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz6
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz64
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
WIZ32
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
23:30 AS Roma - Feyenoord Rotterdam (Liga Konfederacji Europejskiej)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV13
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Bvls13
(Hol) 
 Strona WWW -->
Bvls3
(Bel) 
 Strona WWW -->
CYFO 10
(Ang) 
 Strona WWW -->
CYFO 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
CYFO 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy122
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy127
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy134
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy136
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy149
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy31
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy49
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy61
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy66
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy81
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy98
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sportmax1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax20
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax24
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax9
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream31
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 7
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ32
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
23:30 BBTS Bielsko-Biała - MKS Będzin (Polska 1. Liga Siatkarzy)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
        
23:30 HSV Hamburg - Hertha BSC Berlin (Niemiecka Bundesliga)
Baraż
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
23:30 AZ Alkmaar - SC Heerenveen (Holenderska Eredivisie)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls32
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls4
(Bel) 
 Strona WWW -->
CYFO 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy126
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV22
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax17
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax20
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
23:30 US Salernitana 1919 - Udinese Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy136
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy141
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy31
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy56
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy71
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy74
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sportmax1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 7
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz10
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ33
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
23:30 Venezia FC - Cagliari Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy137
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy32
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy49
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy72
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sportmax2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax29
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream32
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 8
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz11
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ32
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
23:30 Real Sociedad - Atletico Madryt (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein2
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein2 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CYFO 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy117
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy139
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy92
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax35
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 5
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz61
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
23:30 Sevilla FC - Athletic Bilbao (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV5
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein3
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein3 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy118
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy73
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy82
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy93
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV9
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sportmax34
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax38
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax40
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
23:30 Deportivo Alaves - Cadiz CF (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 4
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein3
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy93
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportmax10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax32
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 5
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
23:30 FC Barcelona - Villarreal CF (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*Drhtv11
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein1
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein1 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls13
(Hol) 
 Strona WWW -->
Bvls4
(Bel) 
 Strona WWW -->
CYFO 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy112
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy116
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy43
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy48
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy84
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy91
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sportmax19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax32
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz53
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz64
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
23:30 Trentino Volley - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Liga Mistrzów Siatkarzy)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy143
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
23:30 Wieczysta Kraków - Podhale Nowy Targ (Puchar Polski)
1/256 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
CFsport
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
23:30 Cracovia II Kraków - ŁKS Łagów (Polska 3. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
CracoviaTV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
23:30 Ruch Chorzów - Radunia Stężyca (Polska 2. Liga)
Baraż
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
23:30 Wigry Suwałki - Motor Lublin (Polska 2. Liga)
Baraż
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
23:30 Wisła Płock - Iskra Kielce (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych) *HIT*
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
23:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (Polska Liga Koszykarzy)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
        
23:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (Polska Liga Koszykarzy)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
        
23:30 Sparta Wrocław - Stal Gorzów Wielkopolski (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Text 1* 
[relacja tekstowa (z hali / ze stadionu)]
 Strona WWW --> oraz
Daddy75
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
23:30 Górnik Wałbrzych - Sokół Łańcut (Polska 1. Liga Koszykarzy)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PZKoszTV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
23:30 Sokół Łańcut - Górnik Wałbrzych (Polska 1. Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PZKoszTV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
23:30 Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
23:30 Odra Opole - Resovia Rzeszów (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
23:30 GKS Katowice - ŁKS Łódź (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
23:30 Start Gniezno - Wilki Krosno (Żużlowa Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 12 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Skróty meczów !


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2013 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: