Program na Sobotę 30. Marca 2024 | 12:00 Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków (Polska 2. Liga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
*sport.tvp.pl* (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 12:00 Legia II Warszawa - Mławianka Mława (Polska 3. Liga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
LegiaTV (Pol) | | Strona WWW --> oraz |
| | | | | | | | 12:00 Widzew Łódź - Górnik Zabrze (Centralna Liga Juniorów)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
WidzewTV (Pol/Brak) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 12:30 SSC Napoli - Atalanta Bergamo (Włoska Serie A)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
*Drhtv1 (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 12:30 Raków Częstochowa - Ruch Chorzów (Polska Ekstraklasa)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 12:45 Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna (Polska 1. Liga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
Radio Lublin (Pol) [Audio] | | Media Player --> |
Radio Rzeszów (Pol) [Audio] | | | | | | | | oraz |
| | | | | | | | 13:00 Rekord Bielsko-Biała - Karkonosze Jelenia Góra (Polska 3. Liga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
Rekord TV (Pol/Brak) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 13:30 Newcastle United - West Ham United (Angielska Premier League)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
*Drhtv2 (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 14:00 Getafe CF - Sevilla FC (Hiszpańska Primera Division)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 14:30 Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz (Polska 2. Liga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
*sport.tvp.pl* (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 14:40 Konferencja prasowa - po meczu Raków-Ruch (Polska Ekstraklasa)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
RakówTV (Pol/Brak) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 15:00 Torino FC - AC Monza (Włoska Serie A)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
*Drhtv1 (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 15:00 Genoa CFC - Frosinone Calcio (Włoska Serie A)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 15:00 Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź (Polska Ekstraklasa)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
PRB (Pol) [Audio] | | | | | | | | |
Radio Łódź (Pol) [Audio] | | | | | | | | oraz |
| | | | | | | | 15:00 Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg (Polska 3. Liga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
iTV Łowicz (Pol/Brak) | | Strona WWW --> oraz |
| | | | | | | | 15:30 Bayer 04 Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim (Niemiecka Bundesliga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 15:30 Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg (Niemiecka Bundesliga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 15:30 Eintracht Frankfurt - Union Berlin (Niemiecka Bundesliga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 15:30 RB Lipsk - FSV Mainz 05 (Niemiecka Bundesliga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 15:30 Werder Brema - VfL Wolfsburg (Niemiecka Bundesliga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 16:00 Chelsea Londyn - Burnley FC (Angielska Premier League)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
*Drhtv3 (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 16:00 Tottenham Hotspur - Luton Town (Angielska Premier League)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
*Drhtv4 (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 16:00 AFC Bournemouth - Everton FC (Angielska Premier League)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 16:00 Nottingham Forest - Crystal Palace (Angielska Premier League)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 16:00 Sheffield United - Fulham Londyn (Angielska Premier League)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 16:15 UD Almería - Osasuna Pampeluna (Hiszpańska Primera Division)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 16:30 FC Arouca - SC Farense (Portugalska Liga Sagres)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 16:30 NEC Nijmegen - PSV Eindhoven (Holenderska Eredivisie)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 16:30 Vitória SC Guimarães - Moreirense FC (Portugalska Liga Sagres)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 16:45-18:45 - (Polska Ekstraklasa Futsalu) 16:45 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Piast Gliwice
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
!ManiakTV10 (Pol) | | Strona WWW --> |
*sport.tvp.pl* (Pol) | | Strona WWW --> |
Daddy128 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
TVP Sport (Pol) | | Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz |
| | | | | | | | 17:00 ŁKS II Łódź - Polonia Bytom (Polska 2. Liga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
*sport.tvp.pl* (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 17:00 FC Metz - AS Monaco (Francuska Ligue 1)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 17:10 Konferencja prasowa - po meczu Jagiellonia-ŁKS (Polska Ekstraklasa)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
JagaTV (Pol/Brak) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław (Polska Ekstraklasa)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
PRW (Pol) [Audio] | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 17:30 Chrobry Głogów - Wisła Kraków (Polska 1. Liga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
Radio Kraków (Pol) [Audio] | | | | | | | | oraz |
| | | | | | | | 18:00 Lazio Rzym - Juventus Turyn (Włoska Serie A)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
*Drhtv1 (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 18:15 Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen (Belgijska Jupiler League)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 18:30 Bayern Monachium - Borussia Dortmund (Niemiecka Bundesliga) *HIT*
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
*Drhtv5 (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 18:30 Aston Villa Birmingham - Wolverhampton Wanderers (Angielska Premier League)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 18:30 Valencia CF - Real Mallorca (Hiszpańska Primera Division)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 18:45 Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard (Holenderska Eredivisie)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 19:00 Boavista FC - Rio Ave FC (Portugalska Liga Sagres)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 20:00 Go Ahead Eagles - Excelsior Rotterdam (Holenderska Eredivisie)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 20:00 RKC Waalwijk - SC Heerenveen (Holenderska Eredivisie)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 20:00 Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków (Polska Ekstraklasa)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
Radio Kraków (Pol) [Audio] | | | | | | | | oraz |
Radio Szczecin (Pol) [Audio] | | | | | | | | |
| | | | | | | | 20:45 ACF Fiorentina - AC Milan (Włoska Serie A) *HIT*
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
*Drhtv1 (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 20:45 Anderlecht Bruksela - Royal Antwerp (Belgijska Jupiler League)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 21:00 Brentford FC - Manchester United (Angielska Premier League)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
*Drhtv6 (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 21:00 FC Barcelona - Las Palmas (Hiszpańska Primera Division)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
*Drhtv7 (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 21:00 AZ Alkmaar - Vitesse Arnhem (Holenderska Eredivisie)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 21:00 Olympique Lyon - Stade Reims (Francuska Ligue 1)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 21:30 GD Estoril Praia - FC Porto (Portugalska Liga Sagres)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 22:00 Magazyn Ligowy - 26. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
!ManiakTV4 (Pol) | | Strona WWW --> |
!PL C+S (Pol) | | Strona WWW --> |
Daddy48 (Ang) | | Strona WWW --> oraz |
PL C+S (Por) | | Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz |
| | | | | | | | Program na Sobotę 6. Kwietnia 2024 | 12:00 Jagiellonia Białystok - Odra Opole (Centralna Liga Juniorów)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
JagaTV (Pol/Brak) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 12:00 Legia Warszawa - Raków Częstochowa (Centralna Liga Juniorów)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
LegiaTV (Pol) | | Strona WWW --> oraz |
| | | | | | | | 14:00 Raków II Częstochowa - LZS Starowice Dolne (Polska 3. Liga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
RakówTV (Pol/Brak) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 15:00 Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz (Centralna Liga Juniorów)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
GórnikTV (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 15:00 Korona Kielce - Stal Mielec (Polska Ekstraklasa)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
Radio Kielce (Pol) [Audio] | | | | | | | | |
Radio Plus Kielce (Pol) [Audio] | | | | | | | | |
Radio Rzeszów (Pol) [Audio] | | | | | | | | oraz |
| | | | | | | | 16:00 Stilon Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław (Polska 3. Liga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
Text 1 [relacja tekstowa] | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 17:00 Lechia Zielona Góra - Unia Turza Śląska (Polska 3. Liga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
TVP Gorzów (Pol) | | Strona WWW --> oraz oraz |
| | | | | | | | 17:30 GKS Tychy - Wisła Płock (Polska 1. Liga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
| | | | | | | | 17:30 Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice (Polska Ekstraklasa)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
Radio Kraków (Pol) [Audio] | | | | | | | | oraz |
| | | | | | | | 20:00 Śląsk Wrocław - Warta Poznań (Polska Ekstraklasa)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
*Text 1* [relacja tekstowa (z hali / ze stadionu)] | | Strona WWW --> oraz |
PRW (Pol) [Audio] | | Strona WWW --> |
Radio Merkury (Pol) [Audio/OGG] | | Media Player --> oraz |
SlaskWroclaw Youtube (Pol/Brak) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | 20:00 Odra Opole - Miedź Legnica (Polska 1. Liga)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
Radio Opole (Pol) [Audio] | | | | | | | | |
| | | | | | | | 22:10 Konferencja prasowa - po meczu Śląsk-Warta (Polska Ekstraklasa)
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
*Video-Sport* (Pol) | | Strona WWW --> |
| | | | | | | | ??:?? KTS Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów (Polska 4. Liga Mazowiecka) Data do potwierdzenia
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
WeszloTV (Pol) | [mecz wybierz z listy] | Strona WWW --> |
| | | | | | | | Program na Sobotę 27. Kwietnia 2024 | ??:?? Lech Poznań - Skra Częstochowa (Polska 1. Liga Piłkarek Nożnych) Data do potwierdzenia
|
|
Ramówka |
PPstream |
SopCast |
TVAnts |
PPMate |
TVUPlayer |
Uusee |
Inny |
LechTV (Pol) | [kanał Youtube] | Strona WWW --> |
LechTV (Pol) | | Strona WWW --> oraz oraz |
| | | | | | | |