Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Czwartek 26. Maja 2022
19:00 Rospiggarna Hallstavik - Indianerna Kumla (Żużel - Liga Szwedzka)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy71
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
Program na Piątek 27. Maja 2022
14:00 GP Monako - 1. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 2 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
17:00 GP Monako - 2. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 2 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
19:00 Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów - w Pradze (Żużel)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 28. Maja 2022
13:00 GP Monako - 3. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 2 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
14:00 Kolejarz Rawicz - Unia Tarnów (Żużlowa Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00 ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra (Żużlowa Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:00 GP Monako - Kwalifikacje (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 2 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
16:30 Wilki Krosno - Devils Landshut (Żużlowa Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:00 Zawody - w Pradze (Żużel - Grand Prix)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy42
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2*
(Węg) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2*
(Nie) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2*
(Ang)
[1800 kb/s]

[obraz w VLC, 2. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2*
(Ser) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2*
(Rum) 

[obraz w VLC, 2. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2*
(Ang)
[obraz w VLC]

[wersja międzynarodowa]
Media Player -->
Eurosport 2*
(Ang/Nie)
[wersja INT]

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 29. Maja 2022
14:00 Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk (Żużlowa Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 GP Monako - Wyścig (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 2 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
16:30 Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno (Żużlowa Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:45 Stal Rzeszów - Unia Tarnów (Żużlowa Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Kolejarz Opole - Polonia Piła (Żużlowa Polska 2. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? PSŻ Poznań - Lokomotiw Dyneburg (Żużlowa Polska 2. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 5. Czerwca 2022
21:15 Magazyn Ligowy - 7. Kolejka (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy75
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
Program na Poniedziałek 31. Grudnia 2222
00:01 Zawody w USA - (NASCAR)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy102
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy111
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy115
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy141
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy54
(Ang) 
 Strona WWW -->
FOX
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
WIZ8
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
14:00 Zawody o Złoty Kask - w Opolu (Żużel)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Text 12 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
20:30 Rajd Dakar - Etap 2. (Rajdy Samochodowe)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA29
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
        
20:30 - (Żużel - Liga Brytyjska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy42
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
        
Program na Środę 31. Grudnia 2222
18:30 Team Fjelsted - Speedway Slangerup (Żużel - Liga Duńska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2222
15:00 Konferencja Sparty Wrocław - przed meczem ze Stalą Gorzów Wielkopolski (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*Video-Sport*
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
16:30 Zawody o Srebrny Kask - w Ostrowie Wielkopolskim (Żużel)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 3 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
17:00 Świata Juniorów - 3. runda - (Żużel)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
19:15 Indywiduealne Mistrzostwa 2. ligi - w Wittstucku (Żużel)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy22
(Ang) 
 Strona WWW -->
MotowizjaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Program na Sobotę 31. Grudnia 2222
08:30 & 10:30 GP Abu Zabi - (Formuła 2)
08:35 Formula 2 : Championship Sprint Race 1 TSN5 -> ,Daddy115, | DAZN F1 ES -> ,Daddy23, | Canal+ France -> ,Daddy121, | Polsat Sport Extra Poland -> ,Daddy50,!PL PolSExtra,PL PolSExtra, | Sport 5 Live Israel -> ,Daddy146,Tv1mexyz5,Tv1mexyz57,Tv1mexyz99,
10:35 Formula 2 : Championship Sprint Race 2 TSN5 -> ,Daddy115, | DAZN F1 ES -> ,Daddy23,SportMax7,Tv1mexyz5,Tv1mexyz57,Tv1mexyz99,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy115
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy121
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy146
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy23
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sportmax7
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz5
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz57
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz57
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
11:30-19:30 Zawody w Ad-Dirijja - Treningi & Kwalifikacje & Wyścig (Formuła E)
11:25 Formula E : Ad Diriyah Free Practice 3 Ziggo Racing NL -> ,Daddy17,
13:15 Formula E : Diriyah E-Prix Qualifications Ziggo Racing NL -> ,Daddy17,
17:30 Formula E - Roar Before The 24 Live USA Network -> ,Daddy343, | CBS Sports Network -> ,Daddy308, | TSN2 -> ,Daddy112, | Daddy42,Eurosport 2 UK,Daddy58,!PL ESP2,Eurosport 2,Eurosport 2 Rum,Eurosport 2 UK,Eurosport 2 Ros,PL ESP2,!ManiakTV9,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy112
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy17
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy58
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
12:00 Race Of Champions - (ROC)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV5
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy124
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy73
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
14:15 Zawody - (Formuła 3)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein4
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy17
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy64
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy94
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy96
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
14:45 Zawody European Le Mans Series - w Gara (Wyścigi Endurance) Wyścig 24. godzinny
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy42
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy58
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Youtube ELMS
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2222
02:00 AMA Supercross - (SuperCross)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy43
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
04:00 & 06:30 Zawody w Australii - Wyścigi (V8 Supercars)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy32
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy74
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
        
04:45 & 07:15 Zawody - (MŚ Superbike)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy42
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy58
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy96
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
08:00 Zawody -
08:00 Supercars Championship Bathurst 1000 Sport TV2 Portugal -> ,Daddy74,Sport TV2,WIZ33,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy74
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
WIZ33
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
09:55 & 13:00 & 15:00 Zawody w Norymberdze - Kwalifikacje & Wyścig (DTM)
09:55 DTM - Norisring, Germany - Qualifying 2 BT Sport ESPN -> ,Daddy34,ESPN UK, | Eleven Sports 2 Poland -> ,Daddy72,!PL 11 Sports,PL 11 Sports,!ManiakTV2, | beIN SPORTS 4 Turkey -> ,Daddy67, | beIN SPORTS HD 4 -> ,Daddy94,Bein4, | beIN SPORTS HD 6 -> ,Daddy96,Bein6,
13:00 DTM - Norisring, Germany - Race 2 BT Sport ESPN -> ,Daddy34,ESPN UK, | Eleven Sports 2 Poland -> ,Daddy72,!PL 11 Sports,PL 11 Sports,!ManiakTV2, | beIN SPORTS 4 Turkey -> ,Daddy67, | Sport Klub 2 Serbia -> ,Daddy102,Sportklub2,WIZ8, | beIN SPORTS HD 4 -> ,Daddy94,Bein4, | beIN SPORTS HD 6 -> ,Daddy96,Bein6,Sport TV3,
15:00 DTM Trophy - Norisring, Germany - Race 2 BT Sport ESPN -> ,Daddy34,ESPN UK, | beIN SPORTS 3 Turkey -> ,Daddy64,Sport TV3,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Bein4
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy102
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy34
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy64
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy67
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy72
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy94
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy96
(Ang) 
 Strona WWW -->
DTM TV
(Nie) 

[livetiming]
Strona WWW -->
DTM TV
(Nie) 
 Strona WWW -->
ESPN UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sport TV3
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
WIZ8
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
10:00 & 14:50 Zawody w Spa - (EuroFormula)
10:00 Euroformula Open SPA FRANCORCHAMPS - RACE 2 -> Daddy17,F3 Open,Sport TV5,
14:50 Euroformula Open SPA FRANCORCHAMPS - RACE 3 -> Daddy17,F3 Open,Sport TV5,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy17
(Ang) 
 Strona WWW -->
F3 Open
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV5
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
        
10:00 Zawody w Portugalii - Rozgrzewka & Wyścigi (Motocyklowe MŚ)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein4
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy121
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy146
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy32
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy74
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy85
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy94
(Ang) 
 Strona WWW -->
IPLA Sport Free
(Pol)
["Polsat Go"]

[w 2. linku zamist XXXX wpisać ID ]
Strona WWW --> oraz
IPLA Sport Free
(Pol) 

[w aplikacji Polsat Go]
IPLA Sport Free
(Pol) 

[Polsat Go]
Strona WWW --> oraz
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sportmax2
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream20
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD21
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz20
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz5
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz57
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TV1mexyz57
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
WIZ33
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
11:00 & 13:00 Rajd Włoch - w Monzie (Rajdowe MŚ)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA5
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA6
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy121
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy33
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sport TV3
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
StreamHD23
(Ang) 
 Strona WWW -->
WRC Live 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
WRC Radio
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
11:45 & 14:15 Zawody w Donington - (MŚ Suberbike)
11:45 Donington | Superpole Wyścig -> Daddy42,Eurosport 2 UK,Daddy58,!PL ESP1,Eurosport 2,Eurosport 2 Rum,Eurosport 2 UK,Eurosport 2 Ros,PL ESP1,!ManiakTV8,Daddy57,Daddy91,Bein1,Sport TV3,WIZ34,
14:15 Donington | Wyścig 2 Daddy42,Eurosport 2 UK,Daddy91,Bein1,Daddy138,Sport TV3,WIZ34,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Bein1
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy138
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy42
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy58
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy91
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sport TV3
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
WIZ34
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
13:00 & 16:00 Zawody w Portimao - Wyścig (WTCR)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy42
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy58
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Youtube WTCR
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
14:00-23:00 Zawody - (Wyścigi Endurance)
14:00 World Touring Car Cup | Autodrom Most | Race Eurosport 2 Poland -> ,Daddy58,
14:30 Formula Regional European Championship | Mugello | Race Motowizja Poland -> ,Daddy17, | beIN SPORTS HD 4 -> ,Daddy94,Bein4,
17:00 FIM Endurance World Championship | Autodrom Most | Race Eurosport 2 Poland -> ,Daddy58,
21:00 NHRA Drag Racing Texas FallNationals FOX Sports 1 USA -> ,Daddy39,Fox Sports 1,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein4
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy17
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy39
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy58
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy94
(Ang) 
 Strona WWW -->
Fox Sports 1
(Ang)
[hd]
 Strona WWW --> oraz oraz
        
14:00 Zawody Drużynowych Mistrzostw Europy - w Poznaniu (Żużel)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
Text 6 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
17:00 Zawody - w Manchesterze (Żużel)
2. Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV5
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv4
(Pol) 
 Strona WWW -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy33
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy73
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
StreamHD015
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
17:50 & 20:00 Rajd Polski - Karowa (Rajdowe ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
MotowizjaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
18:45 & 20:30 Zawody w Puebla - (Formuła E)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy42
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy80
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
        
21:00-01:00 Zawody - (Motocross)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy53
(Ang) 
 Strona WWW -->
NBC
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
21:00 Zawody w Long Beach - Wyścig (Indy Car Series)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy122
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy138
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy43
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy58
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy60
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sport TV5
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sportmax20
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
23:30 Zawody - Wyścig (Indy Car Series)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy138
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy60
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy74
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
StreamHD27
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ33
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Skróty meczów !


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2013 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: