Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Niedzielę 15. Maja 2022
11:00-22:30 - wiele meczów dnia (Hokej)
11:00 MŚ: Włochy vs Kanada NHL Network USA -> ,Daddy26, | TSN3 -> ,Daddy113, | TSN4 -> ,Daddy114, | TSN1 -> ,Daddy111, | Arena Sport Premium 3 -> ,Daddy139, | Match! TV Russia -> ,Daddy127,Match TV,IIHF Live Stream,SportMax31,SportMax30,SportMax5,
11:20 MŚ: Norway vs Great Britain TSN2 -> ,Daddy112,IIHF Live Stream,SportMax35,
15:00 MŚ: Austria vs USA NHL Network USA -> ,Daddy26, | TSN3 -> ,Daddy113,IIHF Live Stream,SportMax31,SportMax30,SportMax21,
15:20 MŚ: France vs Kazakhstan TSN1 -> ,Daddy111,IIHF Live Stream,SportMax5,
19:00 MŚ: Czechy vs Szwecja NHL Network USA -> ,Daddy26, | TSN4 -> ,Daddy114, | Match! TV Russia -> ,Daddy127,Match TV, | TVP Sport Poland -> ,Daddy128,*sport.tvp.pl*,TVP Sport,TVP Sport,!ManiakTV10,IIHF Live Stream,SportMax31,*DrHTV2,
19:20 MŚ: Dania vs Szwajcaria TSN1 -> ,Daddy111,IIHF Live Stream,SportMax21,SportMax5,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy111
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy112
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy113
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy114
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy127
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy139
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy26
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
IIHF Live Stream
(Ang) 

[wybierz mecz z listy]
Strona WWW --> oraz
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Sportmax21
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax30
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax31
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax35
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportmax5
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Poniedziałek 16. Maja 2022
01:00-06:30 *** - wszyskie mecze dnia (NHL)
01:00 New York Rangers vs Pittsburgh Penguins TBS USA -> ,Daddy336,
03:30 Calgary Flames vs Dallas Stars ESPN2 USA -> ,Daddy45,ESPN USA 2,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy45
(Ang) 
 Strona WWW -->
ESPN USA 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Poniedziałek 31. Grudnia 2222
17:30 GKS Katowice - Unia Oświęcim (Polska Liga Hokeistów)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
Program na Wtorek 31. Grudnia 2222
18:00 Fresh Asker - GKS Jastrzębie Zdrój (Liga Mistrzów Hokeistów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy129
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
Program na Środę 31. Grudnia 2222
09:45 & 11:15 Zawody Pucharu Świata - w Courchevel (Narciarstwo Alpejskie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy41
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
13:00 Zawody Pucharu Świata - w Rogli (Snowboard)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy58
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 31. Grudnia 2222
10:00 & 18:00 Zawody - w Talinie (Łyżwiarstwo figurowe)
10:05 Figure Skating: European Championship - Tallinn 2022 short soloist program Eurosport 2 Poland -> ,Daddy42,Eurosport 2 UK, | Polsat Sport Poland -> ,Daddy47,!PL PolSport,PL PolSport,Daddy19,*DrHTV1,*DrHTV2,
18:00 Figure Skating: European Championship - Tallinn 2022 free sports couples program Polsat Sport Extra Poland -> ,Daddy50,!PL PolSExtra,PL PolSExtra,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy42
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
13:00-03:15 - wiele meczów dnia (Curling)
13:00 Curling - Mixed Doubles - Sweden x Great Britain / Australia x USA / Norway x Czech Republic beIN Sports HD 7 -> ,Daddy97,Bein7, | Sport 5 PLUS Israel -> ,Daddy145, | Sportv2 Brasil -> ,Daddy79,
15:00 Scotties Tournament of Hearts Curling TSN1 -> ,Daddy111, | TSN3 -> ,Daddy113, | Sportv2 Brasil -> ,Daddy79,
20:00 Tournament of Champions Pool Play Draw 14 Curling TSN3 -> ,Daddy113, | Sportv2 Brasil -> ,Daddy79,
01:00 Tournament of Hearts Pool Play Draw 14 Curling TSN1 -> ,Daddy111,
02:00 Curling - Mixed Doubles - Australia vs China / Sweden vs Czech Republic / USA vs Itay / Great Brita USA Network -> ,Daddy343, | beIN Sports HD 7 -> ,Daddy97,Bein7, | Sportv2 Brasil -> ,Daddy79, | Sport 5 PLUS Israel -> ,Daddy145,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein7
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy111
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy113
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy145
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy79
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy97
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:30-20:30 - (Rosyjska Liga Hokeistów)
14:30 HC Barys vs. HC Dynamo Moscow KHL TV -> ,Daddy18,
15:00 Avtomobilist Yek. vs. Spartak Moscow KHL Prime -> ,Daddy19,
17:00 Torpedo N. Novgorod vs. Metallurg Magnito KHL TV -> ,Daddy18,
17:30 CSKA Moscow vs. Lokomotiv Yaroslavl Sport Klub 2 Serbia -> ,Daddy102,Sportklub2,WIZ8,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy102
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy19
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ8
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2222
10:00 & 14:30 Zawody Pucharu Świata - w Winterbergu (Skeleton - Saneczkarstwo)
10:00 IBSF World Cup - Skeleton : Men competition in Winterberg Polsat Sport Extra Poland -> ,Daddy50,!PL PolSExtra,PL PolSExtra, | | Sport 2 Israel -> ,Daddy141,
14:30 IBSF World Cup - Skeleton : Women competition in Winterberg Polsat Sport Extra Poland -> ,Daddy50,!PL PolSExtra,PL PolSExtra,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy141
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:15 Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie - HS 235, kwalifikacje (Skoki Narciarskie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:00-22:00 Zawody Pucharu Świata w Heerenveen - Short Track (Łyżwiarstwo Szybkie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy42
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy58
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
19:50 Zawody Pucharu Świata - w Tremblant (Narciarstwo Dowolne)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy129
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy41
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
        
Program na Sobotę 31. Grudnia 2222
08:30 Zawody - Ski Classics - Toblach-Cortina (Narciarstwo Klasyczne)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
09:50 & 13:05 Zawody Pucharu Świata - w Seefeld (Kombinacja Norweska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy41
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
16:00 Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie - HS 235 (Skoki Narciarskie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00-06:00 Zawody - (Curling)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy111
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy113
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy115
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
21:00 Mecz Gwiazd - (NHL)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy102
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy122
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy147
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy51
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sport TV4
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
SpStream5
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ8
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2222
00:00 Zimowe wydarzenia dnia -
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
ARD
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
ORF Sport Plus
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
ORF1
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
RTR Sport
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
RTR Sport
(Ros) 

[VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz oraz
SF2
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport1 Ros
(Ros) 

[od 2. linku VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sport1 Ros
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
ZDF
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
00:00 Uwaga zawody sportów zimowych mogą ulec odwołaniu i przełożeniu z powodów pogodowych - z tego powodu godziny podane w poniższym planie mogą ulec zmianie bez ostrzeżenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
08:00 Zawody - Marcialonga (Biegi Narciarskie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy127
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
08:30-00:00 Zawody -
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
09:00 & 13:30 Zawody Pucharu Świata - w Siguldzie (Bobsleje)
09:00 Bobsleigh: World Cup competition in Sigulda a ride of two women Sport 2 Israel -> ,Daddy141,
13:30 Bobsleigh: World Cup competition in Sigulda 1. run by two men Sport 2 Israel -> ,Daddy141,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy141
(Ang) 
 Strona WWW -->
ZDF
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
09:45 Zawody Pucharu Świata w Willingen - HS 147 (Skoki Narciarskie Kobiet)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy42
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy58
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
10:00 Zawody Pucharu Świata w Planicy - HS 240 (Skoki Narciarskie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy41
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
10:10-15:10 Zawody Pucharu Świata - w Innsbrucku (Bobsleje)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
        
10:30 & 13:15 Zawody Pucharu Świata - w Arber (Biathlon)
10:20 IBU Open European Championships Arber | Mixed relay Polsat Sport Poland -> ,Daddy47,!PL PolSport,PL PolSport, | Match TV Russia -> ,Daddy127,Match TV,
13:15 IBU Open European Championships Arber | Single mixed relay Daddy41,Eurosport UK,Daddy57,!PL ESP1,Eurosport,Eurosport Rum,Eurosport UK,Eurosport Ros,PL ESP1,!ManiakTV8, | Match TV Russia -> ,Daddy127,Match TV,*DrHTV1,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Biathlon TV
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy127
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy41
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
11:15 Zawody Pucharu Świata - w Garmisch-Partenkirchen (Narciarstwo Alpejskie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy42
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy58
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
13:00 Zawody Pucharu Świata - w Siguldzie (Saneczkarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy127
(Ang) 
 Strona WWW -->
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
        
14:35-22:00 - kilka meczów dnia (Hokej - Liga Mistrzów)
14:35 Vaxjo Lakers vs. Fischtown Pinguins -> Daddy152,Daddy50,!PL PolSExtra,PL PolSExtra,
17:00 Eisbaren Berlin vs Skelleftea -> Daddy50,!PL PolSExtra,PL PolSExtra,SportMax26,
17:45 HC Fribourg-Gotteron vs. Slovan Bratislava -> Daddy153,
18:00 TPS Turku vs. Sparta Prague -> Daddy152,
19:45 Lugano vs Poleaxe -> Daddy129,!PL PolSNews,PL PolSNews,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy129
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy152
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy153
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
Sportmax26
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:45 Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie - HS 235, kwalifikacje (Skoki Narciarskie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00-21:30 - wiele meczów dnia (Hokej)
15:00 Germany DEL : Straubing Tigers vs. Adler Mannheim Magentasport.de -> ,Daddy167,
16:30 Germany DEL : Grizzlys Wolfsburg vs. Fischtown Pinguins Magentasport.de -> ,Daddy169,
17:00 Germany DEL : EHC Red Bull München vs Düsseldorfer EG Magentasport.de -> ,Daddy170,
17:00 England Elite League : Sheffield Steelers vs. Belfast Giants Premier Sports 2 UK -> ,Daddy171,
18:30 Sweden Hockey Allsvenskan : HV 71 vs. BIK Karlskoga C More Hockey -> ,Daddy107,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy107
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy167
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy169
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy171
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:30 Polska - Japonia (El. MŚ Hokeistów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy128
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
19:00-05:00 X Games - w Aspen ( )
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy34
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy44
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy82
(Ang) 
 Strona WWW -->
ESPN UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
ESPN USA
(Ang) 

[w CEST]
Strona WWW --> oraz
        
19:30-04:30 - wiele meczów dnia (NHL)
19:30 Washington Capitals vs Boston Bruins TNT USA -> ,Daddy338,SportMax4,Tv1mexyz145,
22:00 Pittsburgh Penguins vs Nashville Predators TNT USA -> ,Daddy338,SportMax4,Tv1mexyz146,
23:00 Minnesota Wild vs Los Angeles Kings Premier Sports 1 UK -> ,Daddy12, | Sport Klub 3 Serbia -> ,Daddy103,Sportklub3,WIZ9,Tv1mexyz147,
23:00 Tampa Bay Lightning vs Buffalo Sabres MSG Syracuse -> ,Daddy18,Tv1mexyz148,
00:00 Carolina Hurricanes vs Anaheim Ducks ESPN+ USA -> ,Daddy19,Tv1mexyz149,
01:00 Chicago Blackhawks vs Dallas Stars NBCS Chicago -> ,Daddy20,Tv1mexyz150,
01:30 Ottawa Senators vs Winnipeg Jets TSN5 -> ,Daddy115, | Sport Klub 1 Serbia -> ,Daddy101,Sportklub1,WIZ7, | Sport 5 Star Israel -> ,Daddy147,Tv1mexyz151,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*
(Pol/Brak) 

[
Oglądaj na żywo]
Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy101
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy103
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy115
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy147
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy20
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
Sportklub3
(Ser) 
 Strona WWW -->
Sportmax4
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
WIZ7
(Ang) 
 Strona WWW -->
WIZ9
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Skróty meczów !


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2013 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: